W sierpniu 2019 roku Helikon nawiązał współpracę z firmą Easy Payment Services OOD, która jest właścicielem marki Axi Card. Axi Card to pozabankowa karta kredytowa, w ramach której Klient może otrzymać nawet 3000 PLN limitu. Jak wygląda produkt i proces?

Prosty proces wnioskowania

Tradycyjnie już Helikon przeprowadził integrację z Axi Card i przeniósł proces wnioskowania do systemu sprzedażowego. Po zalogowaniu się i kliknięciu w odpowiedni logotyp pojawi się zatem wniosek do wypełnienia wraz z treścią zgód, które Klient musi zaakceptować. W ramach produktu Klient wnioskuje o maksymalnie 3000 PLN w jednej z dwóch możliwych opcji spłaty – całkowita spłata karty przynajmniej raz w roku lub spłata 15% zadłużenia co miesiąc. Formularz wniosku jest prosty i zawiera standardowe, podstawowe dane Klienta. Po wysłaniu wniosku następuje ocena ryzyka i AxiCard zwraca ofertę. Jeżeli decyzja jest pozytywna a oferta zostanie zaakceptowana przez Klienta rozpoczyna się proces podpisania umowy.

Umowa kurierem do Klienta

W zawiązku z tym, że karta kredytowa jest imienna, a proces jej przygotowania trwa kilka godzin Klient otrzyma możliwość podpisania umowy u kuriera wraz z odbiorem karty. To skuteczne rozwiązanie ponieważ Klient będzie mógł wybrać dogodne miejsce oraz czas zakończenia procesu. Agent współpracujący z Klientem oczywiście czuwa nad całością procesu i widzi w systemie sprzedażowym Helikon kiedy umowa została podpisana, a karta kredytowa doręczona.

O Easy Payment Services słów kilka

Easy Payment Services LTD jest częścią holdingu – Management Financial Group (MFG). W ramach holdingu działa kilkanaście firm pozabankowych, które dostarczają swoje usługi do Klientów na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Firma stara się dostarczać Klientom jak najlepsze i najlepiej dopasowane do potrzeb rozwiązania finansowe. Na bieżąco analizuje rynek i tworzy produkty, które najlepiej trafiają w gusta konsumentów, czego efektem jest stworzenie jednej z pierwszych pozabankowych kart kredytowych w Polsce.

Współpraca z Helikon i wnioskomat.com

Helikon rozwija współpracę z AxiCard. Produkt Easy Payment Services wkrótce pojawi się na wnioskomat.com, dzięki czemu Klient będzie miał możliwość wypełnienia wniosku on-line i otrzymania oferty na swoim profilu we wnioskomat.com. Klientowi da to możliwość zawnioskowania o dowolnej porze, a Agent zaoszczędzi swój czas na wypełnianie wniosku w systemie.

Agentów zapraszamy do systemu sprzedażowego Helikon. Jeżeli jesteś Klientem wejdź na wnioskomat.com i złóż wniosek o finansowanie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.