DOŁĄCZ DO NAS! ZOSTAŃ DORADCĄ KREDYTOWYM

Wizytówka Ogólnopolskiego Brokera Finansowego Helikon

Helikon Sp. z o.o. to Ogólnopolski Broker Finansowy, który od 19 lat buduje sieć pośrednictwa finansowego w Polsce. Helikon współpracuje z licznymi partnerami biznesowymi, którzy należą do czołowych instytucji finansowych, a wśród nich są banki oraz firmy pożyczkowe. Łącznie, w ramach całej dostępnej oferty firmy Helikon, doradca kredytowy może skorzystać z kilkudziesięciu dostępnych ofert pożyczkowych i kredytowych.

Z roku na rok ilość doradców kredytowych współpracujących z firmą Helikon systematycznie rośnie, a w ciągu ostatnich kilku lat zwraca uwagę fakt, że dynamika rozwoju firmy szybuje mocno w górę. Śmiało możemy powiedzieć, że ilość pozyskanych pośredników finansowych i tym samym doradców kredytowych na przestrzeni ostatnich lat jest tym co wyróżnia Helikon na tle innych uczestników brokerskiego świata finansowego.

Pośrednik finansowy, który chce nawiązać współpracę z firmą Helikon może być pewny, że firma działa w oparciu o konieczne czy wymagane zezwolenia na prowadzenie działalności kredytowej, a także jest wpisana do rejestru firm pożyczkowych, jak i pośredników kredytów hipotecznych posiadając stosowane zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego.

Kim jest doradca kredytowy współpracujący z firmą Helikon?

Doradca kredytowy Helikon to najczęściej pośrednik, który już działa na polskim rynku finansowym lub przedsiębiorca, który chce działać w obszarze finansowym i rozpoczyna swoje doświadczenie jako samodzielny doradca kredytowy, niemniej jednak posiada już doświadczenie finansowe z innych banków lub z innych firm pożyczkowych. Zdarza się również, że doradca kredytowy to osoba, która nie miała dotąd doświadczenia związanego z bycia doradcą w firmach rynku finansowego. Dlatego jako firma Helikon prowadzimy Akademię Doradcy Kredytowego, gdzie możemy w sposób kompletny przygotować taką osobę do pełnienia roli pośrednika i doradcy kredytowego. Firma, która nawiązuje współpracę z Helikonem, musi mieć wymagany wpis w rejestrze pośredników kredytowych i tym samym uzyskać zezwolenie od komisji nadzoru.

certyfikat dla doradcy kredytowego

Ilu doradców kredytowych współpracuje z Helikon?

Na chwilę obecną współpracujemy już z ponad 2000 doradców kredytowych w całej Polsce, a ich liczba wciąż rośnie. Praktycznie w każdym miejscu w Polsce, klient może się spotkać z doradcą kredytowym naszej firmy i uzyskać potrzebne informacje oraz rozwiać wszelkie wątpliwości związane z ofertą kredytów bankowych, a także pożyczek pozabankowych. Klient odwiedzając pośrednika kredytowego ma w jednym miejscu szeroki dostęp do gamy produktów bankowych, pożyczkowych z aktualnie obowiązujących na rynku.

Co wyróżnia doradcę kredytowego Helikon?

Doradca kredytowy Helikon z całą pewnością możemy powiedzieć, że wyróżnia się profesjonalizmem i otwartością na potrzeby swoich klientów, trafnie dopasowując dla nich ofertę kredytową.

Skorzystanie z usług doradcy kredytowego powoduje, iż zwiększa się zadowolenie klientów, którzy chcą skorzystać z pomocy w postaci doboru najlepszej oferty kredytowej oraz chcą, aby zwrócić im uwagę na najważniejsze aspekty dotyczące uzyskania kredytu. To co wyróżnia doradcę kredytowego Helikon to jego rozległa wiedza z zakresu kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych czy pożyczek pozabankowych, jak również wiedza z zakresu innych usług finansowych takich jak usługi ubezpieczeniowe. Zdecydowanie warto skorzystać z usług takiego doradcy, gdy klient potrzebuje pomocy doradcy w złożeniu wniosku kredytowego, ale przede wszystkim, gdy potrzebuje pomocy doradcy w wyborze najlepszej oferty kredytowej.

DORADCA KREDYTOWY – ILE ZARABIA?

Klient nic nie płaci za usługę

Doradca kredytowy wynagradzany jest zgodnie z zawartą umowę o współpracę z daną firmą finansową. W przypadku współpracy z Helikonem, doradca rozlicza się bezpośrednio z naszą firmą, a wysokość jego wynagrodzenia zależy od ilości i jakości jego sprzedaży kredytów, a także od tego czy możemy uznać jakość jego dokumentacji kredytowej za taką, która spełnia wymagane oczekiwania w ramach zasad danej umowy. Warto skorzystać z oferty pośrednika, gdyż klient nic nie płaci za taką usługę, a krótko mówiąc klienta nic nie kosztuje doradca kredytowy.

ILU KLIENTÓW SKORZYSTAŁO Z USŁUG DORADCY KREDYTOWEGO?

Skorzystanie z pomocy doradcy kredytowego Helikon wybrały już setki klientów.

Kredytowy doradca doskonale wie, że, aby klient czuł się dobrze obsłużony i był zadowolony z zakupionych produktów, musi wykazać się najwyższym poziomem świadczonej przez siebie usługi, mieć dostęp do jak największej palety ofert, przy jednoczesnym wysokim zaangażowaniu pośrednika. Do grona osób, które wybrały usługi doradcy kredytowego musimy pamiętać, że zalicza się również osoby, które szukają ofert kredytów hipotecznych, jak również osoby, które oczekują pomocy od doradcy w zakresie poprowadzenia ich przez cały proces przy kredycie hipotecznym. Klienci co raz częściej wybierają właśnie doradców finansowych, gdyż wiedzą, że znalezienie właściwej oferty w banku będzie wymagało od nich dużo czasu i cierpliwości. Po za tym, klient udający się do banku ma dostęp do oferty tylko tego danego banku, a u pośrednika ofert kredytów danego banku czy firmy pożyczkowej jest znacznie więcej. Oczekiwania klientów są dziś znacznie wyższe niż kiedyś, a ich preferencje do świadczonej usługi przez doradcę wciąż wzrastają.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.