euroloan_banner

Euroloan – pożyczki w formie limitu!

Pożyczka, z której Klient może korzystać wielokrotnie – zawsze tylko i wyłącznie za Twoim pośrednictwem!

Skąd pochodzi marka Euroloan?

Marka Euroloan Consumer Finance Oy została założona w Finlandii w 2007 roku, od tego czasu zdążyła zająć silną pozycję na fińskim rynku pożyczkowym, a nawet wykroczyć poza Granice Finlandii i Skandynawii, także do Polski.

Oprócz klasycznej strategii biznesowej polegającej na udzielaniu pożyczek w pełni zautomatyzowanym procesie, Euroloan jest także świadomym społecznie partnerem, który przeciwdziała zmianom klimatu poprzez udział w międzynarodowych inicjatywach sadzenia drzew.

Firma Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. – wiarygodny dostawca usług finansowych w Polsce – jako partnera w kanale pośrednim wybrała właśnie Ogólnopolską Sieć Pośrednictwa Finansowego Helikon!

W tym momencie dajemy Państwu dostęp  do świetnego produktu Euroloan, a poniżej przedstawiamy jego krótką charakterystykę:

  • Kwota i czas

    Pożyczka gotówkowa w formie limitu odnawialnego od 500 do 10 000 pln z przeznaczeniem na dowolny cel. Spłata comiesięcznych kwot minimalnych. Ilość spłat kwot minimalnych potrzebna do spłaty całkowitego zadłużenia od 3 do 24 pod warunkiem, że klient w czasie spłaty nie dokonuje kolejnych wypłat oraz nie ma opóźnień w spłacie.

  • Termin spłaty kwoty minimalnej

    Kwota minimalna pożyczki jest stała, a jej wysokość może ulec zmianie w przypadku zmiany wysokości przyznanego limitu. Klient może wybrać dowolny dzień miesiąca płatności kwoty minimalnej.

  • Wypłata limitu

    Klient może w każdej chwili wypłacić swój limit pod warunkiem, że posiada jeszcze dostępne środki oraz limit nie jest zablokowany (np. w przypadku braku spłaty kwoty minimalnej, otrzymanej rezygnacji klienta). Wypłata odbywa się na wniosek Klienta złożony w Państwa Agencji na druku: Dyspozycja wypłaty.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z infolinią pod numerem 32 428 23 23. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.