Faktoring online

Faktoring online to usługa finansowa umożliwiająca przedsiębiorcom sprzedaż swoich faktur przez Internet. Dzięki temu proces finansowania faktur staje się szybszy i bardziej wygodny. Faktoring online umożliwia również przeprowadzenie całego procesu bez konieczności składania dokumentów papierowych, co znacznie ułatwia całą procedurę.

SMEO to firma faktoringowa oferująca faktoring online dla MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw).  Firma rozwija się sukcesywnie w branży FinTech od kilku lat i zdobywa zaufanie nowych klientów. SMEO oferuje nowoczesny proces wnioskowania o faktoring bez konieczności dostarczania dokumentów – więc jest w 100% on-line. Dzięki takiemu podejściu Klient ma szybki dostęp do „zamrożonej” gotówki dla faktur z odroczonym terminem płatności (do 90 dni) w ciągu kilkunastu minut.

10 000 - 2 000 000 zł

1 - 3 miesięcy

od 0,03 %

Faktoring Flexidea dla przedsiębiorców jest bardzo korzystną ofertą, dostępną teraz na rynku we współpracy z Helikon Sp. z o.o. Cały proces odbywa się na drodze online, co stanowi bardzo wygodny i szybki sposób dla klienta. Dodatkowa oszczędność czasu wynika z faktu, że faktor uprościł całą procedurę, która teraz odbywa się bez zbędnych formalności. Dzięki faktoringowi Flexidea można finansować faktury do kwoty 2 000 000 zł, a środki pieniężne mogą znaleźć się na koncie przedsiębiorcy nawet w ciągu 15 minut od złożenia wniosku. Usługa świadczona przez firmę Flexidea pozwoli utrzymać Twojej firmie dobrą kondycję finansową, nawet gdyby Twój kontrahent znacznie spóźniał się z płatnościami.

2 000 - 2 000 000 zł

1 - 4 miesięcy

od 0,03 %

PragmaGO to fintech, który od 25 lat specjalizuje się w finansowaniu mikro i małych przedsiębiorstw. Został założony przez zespół doświadczonych specjalistów z branży finansowej, a jego głównym celem jest dostarczenie przedsiębiorcom narzędzi finansowych, które pozwolą na rozwój ich biznesów. Faktoring to jedna z usług, którą PragmaGO oferuje swoim klientom.

500 - 5 000 000 zł

1 - 12 miesięcy

od 0,02 %

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

    * Pola wymagane.

    polski fundusz rozwoju