Fellow Finance w ofercie Helikon

fellow logo

Fellow Finance w ofercie Helikon

Pod koniec stycznia 2020 roku w ofercie Helikon pojawił się produkt firmy Fellow Finance. Przeszło 12 000 PLN na okres maksymalnie 32 miesięcy w szybkim i elastycznym procesie – o podstawowa oferta pożyczkodawcy.

O Fellow Finance

Fellow Finance to spółka pochodząca z Finlandii. Jest największym w Skandynawii podmiotem, który świadczy usługi pośrednictwa w pożyczkach społecznościowych i crowdfundingowych. Co to oznacza? Fellow Finance gromadzi środki od prywatnych inwestorów, a następnie inwestuje je w pożyczanie pieniędzy osobą, które potrzebują zastrzyku gotówki. Liczna grupa inwestorów może czuć się zabezpieczona, ponieważ Fellow dywersyfikuje portfel inwestując pieniądze na różnych rynkach w tym na rynku polskim. Największym akcjonariuszem Fellow Finanse jest grupa Taaleri Oyj – pierwsza firma finansowej branży technologicznej, która otrzymała licencję instytucji płatniczej od fińskiej komisji nadzoru finansowego.

Fellow to fintech

Fellow Finance to spółka technologiczna, co widać w procesie wnioskowania o finansowanie. Proces ten odbywa się oczywiście na platformie sprzedażowej Helikon i jest procesem zautomatyzowanym. Dzięki temu Klient może liczyć na otrzymanie oferty niezwłocznie po wysłaniu przez Agenta wniosku o pożyczkę. A oferta może być korzystna, dzięki wysokim kwotom oraz długim okresom finansowania.

Pożyczka Fellow Finance

W ramach produktu Fellow Finance Klient może otrzymać maksymalną kwotę w wysokości przekraczającej 12 000 PLN. Pożyczkodawca rozbija spłatę na maksymalnie 32 miesięczne raty kapitałowo odsetkowe. Dzień spłaty raty jest ustalany indywidualnie z firmą pożyczkową, tak, aby był dobrze dostosowany pod możliwości Klienta. Świadczy to o sporej elastyczności instytucji. O finansowanie może wnioskować Klient, który ukończył 20 lat, a nie przetoczył wieku 75 lat liczonego na dzień spłaty pożyczki.

Pożyczka na oświadczenie

W ramach finansowania Fellow Finance można otrzymać pożyczkę na oświadczenie. Do 7500 PLN nie ma potrzeby potwierdzania dochodu Klienta, co oznacza, że Fellow ufa informacjom podanym przez Klienta we wniosku. Klient zatem jedynie wypełnia wniosek z Agentem, Agent wysyła wniosek do Fellow przez system sprzedażowy Helikon, Fellow zwraca ofertę i po jej akceptacji przez Klienta następuje podpisanie umowy. Pożyczka na oświadczenie Fellow Finance to bardzo korzystna oferta dla Klienta, który ceni sobie szybkość i efektywność procesu oraz potrzebuje środków finansowych tu i teraz.

Współpraca z Fellow Finance

Fellow Finance to kolejny pożyczkodawca ze Skandynawii, który dołączył do oferty Helikon. Pierwsze dni współpracy pokazały, że produkt cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Agentów i Klientów. Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

 • Robin Miller

  SWIADECTWO W SPRAWIE, W JAKI SPOSÓB MOZNA UZYSKAC ??MOJA POZYCZE OD SPÓLKI PRAWDZIWA FIRMA KREDYTOWA (R.M.L.C)

  Czesc przyjaciele!!! Nazywam sie Maksymilian Mike. chce poswiadczyc dobrego Pozyczkodawcy, który pokazal mi swiatlo po tym, jak zostal oszukany przez 5 róznych miedzynarodowych pozyczkodawców Internetu, wszyscy obiecuja mi udzielic pozyczki po tym, jak zaplacili mi duzo oplat, które nie przyniosly niczego i nie przyniosly zadnego pozytywnego wyniku. Stracilem moje ciezko zarobione pieniadze i bylo to w sumie 20 000,00 PLN. Pewnego dnia przegladalem internet wygladajac na sfrustrowanego, gdy natknalem sie na zeznania kobiety, która równiez zostala oszukana i ostatecznie powiazano ja z firma pozyczkowa o nazwie Usluga pozyczki Mary Judy i emailem (mary.judy555@gmail.com), gdzie w koncu dostalem pozyczke, wiec postanowilem skontaktowac sie z ta sama wypozyczalnia, a nastepnie opowiedzialem im moja historie o tym, jak mnie oszukano przez 5 róznych pozyczkodawców, którzy zrobili mi tylko ból. Tlumacze firmie poczta i wszystko, co mi powiedzieli, to nie plakac, poniewaz otrzymam pozyczke w ich firmie, a takze dokonalem wlasciwego wyboru, aby sie z nimi skontaktowac. Wypelnilem formularz wniosku o pozyczke i kontynuowalem wszystko, o co mnie prosilem, i na mój szok, otrzymalem pozyczke w wysokosci 250 000,00 PLN od tej wspanialej firmy (Usluga pozyczki Mary Judy) zarzadzanej przez pania Mary Judy, bogobojna kobiete, i tutaj ja Jestem dzisiaj szczesliwy, poniewaz ta firma udzielila mi pozyczki, wiec zlozylem przysiege na siebie, ze bede zeznawal w Internecie, w jaki sposób otrzymalem pozyczke. Czy potrzebujesz pilnie pozyczki? uprzejmie i szybko skontaktuj sie z ta wspaniala firma, aby otrzymac pozyczke przez e-mail: (mary.judy555@gmail.com) ona jest zyczliwa. pozostaje Maksymilian Mike … Mój numer telefonu Whatsapp: +1 (305) 771-0689

 • Robin Miller

  Swiadectwo o tym, jak zmienilo sie moje zycie (mary.judy555@gmail.com)

  Nazywam sie Magdalena Magda, mieszkam w Warszawie i jestem dzis szczesliwa kobieta? Powiedzialem sobie, ze kazdy pozyczkodawca, który móglby zmienic moje zycie i zycie mojej rodziny, polece kazda osobe, która szuka dla nich pozyczki. Jesli potrzebujesz pozyczki i jestes w 100% pewny, ze splacisz pozyczke, skontaktuj sie z nimi i powiedz im, ze Magdalena Magda skierowala Cie do nich. e-mail do pani Mary Judy przez: (mary.judy555@gmail.com) Mój numer telefonu Whatsapp: +1 (305) 771-0689

 • Robin Miller

  Swiadectwo o tym, jak zmienilo sie moje zycie (mary.judy555@gmail.com)

  Czesc przyjaciele!!! Nazywam sie Amelia Ania Alicja. Chce poswiadczyc dobrego Pozyczkodawce, który pokazal mi swiatlo po tym, jak zostal oszukany przez 2 róznych miedzynarodowych pozyczkodawców Internetu, wszyscy obiecuja mi udzielic pozyczki po tym, jak zaplacili mi duzo oplat, które nie przyniosly niczego i nie przyniosly zadnego pozytywnego wyniku. Stracilem moje ciezko zarobione pieniadze i bylo to w sumie 18 000 PLN Pewnego dnia przegladajac Internet, wygladalem na sfrustrowanego, gdy natknalem sie na zeznania kobiety, która równiez zostala oszukana i ostatecznie zostala powiazana z firma pozyczkowa o nazwie Pozyczka finansowa Mary Judy. Serwis i email (mary.judy555@gmail.com), gdzie w koncu dostala pozyczke, wiec postanowilem skontaktowac sie z ta sama wypozyczalnia, a nastepnie opowiedzialem im moja historie o tym, jak zostalem oszukany przez dwóch róznych pozyczkodawców, którzy nie robili nic wiecej bólu. Tlumacze firmie poczta i wszystko, co mi powiedzieli, to nie plakac, poniewaz otrzymam pozyczke w ich firmie, a takze dokonalem wlasciwego wyboru, aby sie z nimi skontaktowac. Wypelnilem formularz wniosku o pozyczke i kontynuowalem wszystko, o co mnie prosilem, i na mój szok otrzymalem pozyczke w wysokosci 65 000,00 PLN od tej wspanialej firmy (Pozyczka finansowa Mary Judy) zarzadzanej przez pania Mary Judy. Bogobojna kobieta i tu ja Jestem dzisiaj szczesliwy, poniewaz ta firma udzielila mi pozyczki, wiec zlozylem przysiege na siebie, ze bede zeznawal w Internecie, w jaki sposób otrzymalem pozyczke. Czy potrzebujesz pilnie pozyczki? uprzejmie i szybko skontaktuj sie z ta wspaniala firma za pozyczke poczta elektroniczna: (mary.judy555@gmail.com) jest mila. Good Luck.My Whatsapp Numer telefonu: +1 (305) 771-0689

 • Robin Miller

  SWIADECTWO W JAKI SPOSÓB MOZNA UZYSKAC ??MOJA POZYCZE Z POZYCZKI LEGITY

  Nazywam sie Maciej Marek Maciek obywatelem Krakowa. Zostalem oszukany przez 4 róznych miedzynarodowych pozyczkodawców Internetu, wszyscy obiecuja mi pozyczke po tym, jak zaplacili mi kilka oplat, które nie przyniosly niczego i nie przyniosly zadnego pozytywnego wyniku. Stracilem moje ciezko zarobic pieniadze. Pewnego dnia, gdy przegladalem internet ze lzami w oczach, natknalem sie na zeznania czlowieka, który równiez zostal oszukany i ostatecznie zostal powiazany z firma pozyczkowa o nazwie USLUGI POZYCZKI MARY JUDY (mary.judy555@gmail.com), gdzie wreszcie dostalem pozyczke, wiec postanowilem skontaktowac sie z ta sama firma pozyczkowa, a nastepnie opowiedzialem im moja historie o tym, jak zostalem oszukany przez 4 róznych pozyczkodawców, którzy nie zrobili nic, tylko przysporzyli mi wiecej bólu. Tlumacze firmie poczta i wszystko, co mi powiedzieli, to nie plakac, poniewaz otrzymam pozyczke w ich firmie, a takze dokonalem wlasciwego wyboru, aby sie z nimi skontaktowac. Wypelnilem formularz wniosku o pozyczke i kontynuowalem wszystko, o co mnie prosilem, a otrzymalem pozyczke w wysokosci 270 000,00 PLN od tej wspanialej firmy (USLUGI POZYCZKI MARY JUDY) zarzadzanej przez pana Gary’ego Marka i tutaj jestem dzisiaj szczesliwa, poniewaz MARY JUDY LOAN USLUGI udzielily mi pozyczki, wiec zlozylem przysiege na siebie, ze bede zeznawal w Internecie, w jaki sposób otrzymalem pozyczke. Czy potrzebujesz pilnie uprzejmego kredytu i szybko skontaktuj sie z USLUGI POZYCZKOWE MARY JUDY teraz za pozyczke przez e-mail: mary.judy555@gmail.com

  KONTAKT
  USLUGI POZYCZKI MARY JUDY
  Email: {mary.judy555@gmail.com)
  Mój numer telefonu Whatsapp: +1 (305) 771-0689