Fellow Finance w ofercie Helikon

Pod koniec stycznia 2020 roku w ofercie Helikon pojawił się produkt firmy Fellow Finance. Przeszło 12 000 PLN na okres maksymalnie 32 miesięcy w szybkim i elastycznym procesie – o podstawowa oferta pożyczkodawcy.

O Fellow Finance

Fellow Finance to spółka pochodząca z Finlandii. Jest największym w Skandynawii podmiotem, który świadczy usługi pośrednictwa w pożyczkach społecznościowych i crowdfundingowych. Co to oznacza? Fellow Finance gromadzi środki od prywatnych inwestorów, a następnie inwestuje je w pożyczanie pieniędzy osobą, które potrzebują zastrzyku gotówki. Liczna grupa inwestorów może czuć się zabezpieczona, ponieważ Fellow dywersyfikuje portfel inwestując pieniądze na różnych rynkach w tym na rynku polskim. Największym akcjonariuszem Fellow Finanse jest grupa Taaleri Oyj – pierwsza firma finansowej branży technologicznej, która otrzymała licencję instytucji płatniczej od fińskiej komisji nadzoru finansowego.

Fellow to fintech

Fellow Finance to spółka technologiczna, co widać w procesie wnioskowania o finansowanie. Proces ten odbywa się oczywiście na platformie sprzedażowej Helikon i jest procesem zautomatyzowanym. Dzięki temu Klient może liczyć na otrzymanie oferty niezwłocznie po wysłaniu przez Agenta wniosku o pożyczkę. A oferta może być korzystna, dzięki wysokim kwotom oraz długim okresom finansowania.

Pożyczka Fellow Finance

W ramach produktu Fellow Finance Klient może otrzymać maksymalną kwotę w wysokości przekraczającej 12 000 PLN. Pożyczkodawca rozbija spłatę na maksymalnie 32 miesięczne raty kapitałowo odsetkowe. Dzień spłaty raty jest ustalany indywidualnie z firmą pożyczkową, tak, aby był dobrze dostosowany pod możliwości Klienta. Świadczy to o sporej elastyczności instytucji. O finansowanie może wnioskować Klient, który ukończył 20 lat, a nie przetoczył wieku 75 lat liczonego na dzień spłaty pożyczki.

Pożyczka na oświadczenie

W ramach finansowania Fellow Finance można otrzymać pożyczkę na oświadczenie. Do 7500 PLN nie ma potrzeby potwierdzania dochodu Klienta, co oznacza, że Fellow ufa informacjom podanym przez Klienta we wniosku. Klient zatem jedynie wypełnia wniosek z Agentem, Agent wysyła wniosek do Fellow przez system sprzedażowy Helikon, Fellow zwraca ofertę i po jej akceptacji przez Klienta następuje podpisanie umowy. Pożyczka na oświadczenie Fellow Finance to bardzo korzystna oferta dla Klienta, który ceni sobie szybkość i efektywność procesu oraz potrzebuje środków finansowych tu i teraz.

Współpraca z Fellow Finance

Fellow Finance to kolejny pożyczkodawca ze Skandynawii, który dołączył do oferty Helikon. Pierwsze dni współpracy pokazały, że produkt cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Agentów i Klientów. Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.