Od dnia 07.10.2019 w systemie sprzedażowym Helikon dostępny jest nowy pozabankowy produkt wieloratalny o nazwie FreeWolna. Co kryje się za tą nazwą? Kto jest dostawcą produktu? Jakie są jego podstawowe parametry?

FreeWolna, czyli CrossLoan

Operatorem produktu FreeWolna jest znana firma CrossLoan. CrossLoan powstała pod koniec 2013 roku jako spółka do obsługi wnioskowania i wydawania decyzji dla produktów Cross. Zespół CrossLoan łączy w sobie specjalistów o bardzo różnych i potrzebnych kompetencjach sprzedażowych, biznesowych, finansowych i analitycznych. Głównym celem spółki jest dostarczanie produktów jak najlepiej dopasowanych do potrzeb i sytuacji Klienta.

Wieloratalna pożyczka pozabankowa

Nowy produkt CrossLoan, pożyczka FreeWolna może być spłacana przez Klienta nawet w 36 ratach. Klient może otrzymać kwotę od 800 PLN do 15 000 PLN w przyjaznym i przejrzystym procesie wnioskowania. Wybrani Klienci mogą liczyć na pożyczkę na oświadczenie co znacznie przyśpiesza otrzymanie środków.

Współpraca Helikon i CrossLoan

Helikon od kilku miesięcy prowadził z CrossLoan rozmowy o stworzeniu nowego produktu. FreeWolna powstała jako produkt dedykowany dla sieci sprzedaży Helikon i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie Klientów na taki właśnie produkt. We współpracy liczymy na sukces – dużą ilość nowych wniosków, zadowolonych Agentów sprzedających produkt, oraz Klientów usatysfakcjonowanych nową pożyczką.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.