Mistrzowskie opanowanie produktów, procedur, technik sprzedaży i marketingu decydują o sukcesie w branży pośrednictwa finansowego.  Znacząco wpływają także na jakość współpracy pomiędzy klientem, pośrednikiem i brokerem finansowym.

Dbamy o wysoki poziom przygotowania naszych pośredników i ich pracowników oraz podnosimy ich poziom motywacji i zaangażowania w proces sprzedaży na szkoleniach i warsztatach Helikon Akademia.

W ramach Helikon Akademii oferujemy:

Szkolenia webinarowe – organizujemy je cyklicznie, co tydzień zapraszamy Państwa na naszą platformę szkoleniową. Celem naszych spotkań online jest przekazywanie Państwu specjalistycznej wiedzy produktowej z zakresu oferowanych produktów finansowych, nowości rynkowych oraz praktycznych umiejętności związanych z technologią procesowania wniosków poprzez autorski System Sprzedaży Helikon.

Prelegentami są praktycy z zakresu sprzedaży produktów poszczególnych instytucji finansujących sektora bankowego i pozabankowego oraz specjaliści z zakresu technik sprzedaży i marketingu.

Zapraszamy do współpracy i podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach Helikon Akademii. Tam gdzie oferty produktowe są porównywalne, wygrywa ten, kto WIE jak lepiej dobrać ofertę, sprzedać produkt, promować swoją placówkę. Te i inne tajniki pośrednictwa finansowego poznasz na szkoleniach webinarowych Helikon Akademii.