Akademia Helikon

Dlaczego powstał projekt Akademia Helikon?

Wiedza kluczem do sukcesu!

Misją Akademii jest podnoszenie wiedzy i kompetencji naszych Agentów. Pomagamy w codziennej pracy z klientami i doskonalimy umiejętności sprzedażowe oraz obsługowe. Dzięki naszemu programowi rozwojowemu pomagamy naszym Agentom kredytowym zdobyć nowe umiejętności, które wspierają cały proces sprzedaży. Podczas spotkań przekazujemy cenne wskazówki, które pomagają podnieść efektywność oraz bezpieczeństwo sprzedaży i tym samym odnieść sukces w branży pośrednictwa finansowego!

helikon akademia
helikon akademia
helikon akademia

Dlaczego warto wziąć udział w naszych szkoleniach?

Mistrzowskie opanowanie produktów, procedur, technik sprzedaży i marketingu decydują o sukcesie w branży pośrednictwa finansowego. Znacząco wpływają także na jakość współpracy pomiędzy Klientem, Agentem kredytowym, Brokerem finansowym i Instytucją finansującą. Dbamy o wysoki poziom przygotowania naszych pośredników i ich pracowników oraz podnosimy ich poziom motywacji i zaangażowania w proces sprzedaży.

1

Wiedza produktowa

Praktyczne wskazówki o produkcie i procesie obsługi zorientowanym na potrzeby klienta. Budujemy wizerunek eksperta kredytowego oraz zwiększamy poziom sprzedaży.

2

Innowacyjne podejście

Pomysłowe rozwiązywania są skutecznym sposobem na pojawiające się problemy. Wychodzimy poza sztywne schematy, szukając najlepszych dostępnych rozwiązań.

3

Efektywne procesy

Nasze szkolenia są zorientowane na rezultat. Stawiamy nacisk na zrozumienie produktu i przebiegu procesu kredytowego w systemie.

4

Wsparcie sprzedażowe

Uczymy jak dostosowywać znane techniki do warunków oferty. Pokazujemy nowe narzędzia, które są skuteczne w sprzedaży zdalnej.

Zdobywanie wiedzy jest bardzo istotnym elementem w naszej pracy. Dopasowujemy plan szkoleń do zmieniającego się rynku i otoczenia biznesowego oraz konkretnych potrzeb naszych Agentów, którzy rozwijają się, nabywają nowe kwalifikacje, a następnie stosują zdobytą wiedzę w działaniu.

Co oferujemy w ramach Akademii Helikon?

Internetowa Akademia Helikon – narzędzia online

Baza Wiedzy – wiedzowyszukiwacz

Wiedza i doświadczenie mają strategiczne znaczenie w działaniu naszej firmy. Agenci kredytowi z uwagi na specyfikę pracy, oczekują łatwego dostępu do informacji, omijając kanały kontaktu, takie jak telefon czy e-mail, oczekują odpowiedzi „tu i teraz”. Baza wiedzy jest samoobsługową biblioteką online zawierającą informacje na temat produktów, procesów oraz ofert. Zawiera takie materiały jak nagrane szkolenia webinarowe, vademecum, kalkulatory kredytowe, manuale, prezentacje i inne.

Wnioskomat.com oraz ofertowyszukiwacz

Wnioskomat.com to stale rozwijająca się platforma online zawierająca nowoczesne kalkulatory kredytowe, stworzone z myślą o uproszczeniu pracy naszych Agentów. Jest to również narzędzie do pozyskiwania leadów z Internetu. Zarządzanie leadami sprzedażowymi koncentruje się na przekazaniu z platformy www.wnioskomat.com, poprzez system sprzedażowy Helikon, klienta do Agenta kredytowego. Dodatkowo, w panelu agenta Helikon, zaimplementowaliśmy inteligentne rozwiązanie do wyszukiwania dostępnych ofert po określonych parametrach – ofertowyszukiwacz.

Newsletter informacyjny

To codzienne wartościowe źródło wiedzy dotyczącej wszystkich produktów znajdujących się w ofercie Helikon. Zawiera szczegółowe informacje na temat działań organizacji, najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące Instytucji finansujących. Informacje o organizowanych wydarzeniach, opisy projektów, aktualizacje zasad działania procesów. Poszerza wiedzę w zakresie oferowanych rozwiązań i produktów.

Infolinia Helpdesk – Zespół Wsparcia Sprzedaży

Opieka merytoryczna i organizacyjna Zespołu Infolinii Helikon. Praca naszych specjalistów do spraw wsparcia sprzedaży jest absolutnie kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania procesu kredytowego i pracy naszych Agentów. Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia i wiedzę potrzebną do rozwiązania problemu. Wasze problemy traktujemy jak własne i dążymy do jak najszybszego ich rozwiązania! Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu Infolinii 32 428 23 23.

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

    * Pola wymagane.

    polski fundusz rozwoju