Spółka Helikon Sp. z o.o. powstała w 2002 roku. Od samego początku zajmujemy się pośrednictwem finansowym. Łączymy instytucje finansowe bankowe i pozabankowe poprzez sieć pośredników finansowych z klientami indywidualnymi.

Rozwijamy Ogólnopolską Sieć Pośrednictwa Finansowego w partnerskiej współpracy z niezależnymi pośrednikami finansowymi. JESTEŚMY PARTNEREM W ROZWOJU TWOJEGO BIZNESU POŚREDNICTWA FINANSOWEGO!

Naszym mottem, które przyświeca nam w codziennej pracy, jest stwierdzenie: Sprzedaż to nie są wyłącznie suche liczby. W sprzedaży najważniejsi są ludzie. To oni stanowią o sile i możliwościach.

Ponad 2000 stale współpracujących pośredników w placówkach na terenie całego kraju potwierdzają, że nie są to tylko puste słowa. Nasza długoletnia współpraca utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy dobrą strategię działania, będąc wiarygodnym partnerem dla pożyczkodawców, pośredników i klientów.

Znamy nasze miejsce na rynku pośrednictwa finansowego

Helikon Sp. z o.o. jako BROKER FINANSOWY buduje atrakcyjną ofertę dla klienta i sprawia, że jest ona bardziej dostępna. Zapewniamy możliwości handlowe, marketingowe i techniczne w dystrybucji produktów finansowych. Helikon Sp. z o.o. nie sprzedaje produktów finansowych bezpośrednio do klientów ostatecznych, stawiamy na sprzedaż pośrednią.

Kluczowa rola pośredników

Rynek finansów osobistych nie mógłby działać bez kluczowego elementu – bezpośredniego kontaktu z klientem, bliskości z rynkiem lokalnym. Ten rynek nie może funkcjonować bez POŚREDNIKÓW. Mając tego świadomość każde nasze działanie jest nastawione na rozbudowę i wzmacnianie Ogólnopolskiej Sieci Pośrednictwa Finansowego Helikon.

Zespół Helikon

Naszą firmę tworzą doświadczeni specjaliści doskonale znający realia rynku pożyczek i kredytów, oraz zasad jakimi się rządzą. Wyrastamy z sektora bankowego, co pozwala dopasowywać ofertę do wymagań klientów, tworzyć narzędzia potrzebne pośrednikom i realizować zasadę odpowiedzialnego pożyczania. Nad sprawną obsługą pośredników czuwa zespół koordynatorów, służących wsparciem merytorycznym i pomocą. Poznaj powody, dla których warto rozwijać swój biznes pośrednictwa kredytowego z Helikonem: