Wraz z końcem września 2020 r. do grona produktów kredytowych dla przedsiębiorców dołączył Idea Bank. „Najlepszy bank dla przedsiębiorców” pod takim hasłem promuje się Bank. Szeroki wybór produktów kredytowych od kredytów obrotowych, poprzez kredyty inwestycyjne oraz limity w rachunkach aż po specjalistyczne produkty pod zabezpieczenie, jak na przykład „Kredyt Deweloper”, dają możliwość zapewnienia optymalnego finansowania dla każdej polskiej firmy. Bank nastawiony jest zarówno na typowe transakcje kredytowe, jak również z dużą elastycznością podchodzi o sytuacji Klienta tak, aby zaproponować mu w pełni dopasowane kredytowanie.

W prostym procesie, gdzie Agent odpowiedzialny jest za pozyskanie Klienta – pierwsze i najważniejsze zadanie, a zarazem najbardziej odpowiedzialne – oraz podpisanie wstępnego formularza kredytowego, a następnie wspólnie z dedykowanym Bankierem Idea Bank ustala szczegóły oferty w kilka dni można udzielić Klientowi biznesowemu korzystnego finansowania. Agent ma możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia sprzedażowego, a na każdym etapie wspierany jest przez pracownika Banku.

Jeśli jesteś Agentem działającym w formie jednoosobowej działalności gospodarczej możesz uzyskać dostęp do produktu. W systemie Helikon po kliknięciu w ikonę „Idea Bank” w widoku produktów bankowych otrzymasz niezbędną instrukcję, jak otrzymać dostępy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Banku i skorzystania z możliwości poszerzenia swojej palety produktów oferowanych dla Klientów biznesowych.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.