ing-banner_mail

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nowej instytucji finansowej, która pojawiła się w Ogólnopolskiej Sieci Pośrednictwa Finansowego Helikon. Od dnia dzisiejszego nasza oferta powiększyła się o produkt ING Banku Śląskiego.

Jak już Państwo zauważyli, ING Bank Śląski widoczny był już na naszej platformie od jakiegoś czasu i przechodził ostateczną fazę testów. Obecnie oddajemy do Państwa dyspozycji kompletny i sprawdzony proces dystrybucji kredytów ING Banku Śląskiego.

W związku z powyższym informujemy, że aby otrzymać możliwość składania wniosków do ING Banku Śląskiego należy kliknąć w ikonkę z logiem Banku w sekcji składania wniosków i pobrać umowę wraz z załącznikami. Podpisane dokumenty wraz z kopią dowodu osobistego oraz CEIDG należy przesłać na adres siedziby firmy Helikon. Jednocześnie informujemy, że proces nadawania uprawnień trwa do 15 dni.

Oferta ING Bank Śląski budzi Państwa duże zainteresowanie i wiele pytań. Dlatego w dniach 08.04.2016 r. o godzinie 12:00 oraz 11.04.2016 r. o godzinie 14:00, specjalnie dla Was odbędą się dodatkowe szkolenia z zakresu oferty ING Banku Śląskiego. Ponadto już niebawem otrzymacie Państwo odrębnym mailem pakiet startowy ING, który zawierać będzie kalkulatory do wyliczenia  rat oraz prezentację produktową. Dodatkowo pliki te będą dostępne na platformie www.ekspresowykredyt.pl/sale w sekcji Baza wiedzy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem Infolinii 32 428 23 23.
Serdecznie zachęcamy do aktywnej sprzedaży produktów bankowych!

Zespół Helikon

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.