Kanał na YouTube

Media społecznościowe w edukacji finansowej

Ostatnie badania społeczne doprowadziły nas do wniosku, że YouTube to teraz coś więcej niż tylko platforma rozrywkowa, ale solidne (i często bezpłatne) źródło edukacji dla większości użytkowników. YouTube jako wiodący kanał medialny na świecie słynie z udzielania skutecznych instrukcji dotyczących rzeczy, z którymi ludzie radzą sobie po raz pierwszy w życiu. Część stałych użytkowników Internetu, korzysta z YouTube, aby dowiedzieć się, co dzieje się na świecie lub zwiększyć swoją wiedze na specjalistyczne tematy, takie jak np. szeroko pojęte finanse.

W dzisiejszym świecie wielu użytkowników może rozpocząć zdobywanie wiedzy finansowej właśnie z YouTube.

Postanowiliśmy więc wykorzystać to medium i uruchomić kanał o szeroko pojętej tematyce finansowej. Publikujemy filmy z poradami finansowymi dotyczącymi m.in. kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz firmowych. Zwiększanie wiedzy i świadomości finansowej to jeden z naszych kluczowych celów.

Zobacz najnowsze filmy

Poruszamy zagadnienia z szeroko rozumianego obszaru finansów osobistych i obszaru finansowania firm. Wyjaśniamy pojęcia i mechanizmy działania, z którymi spotykacie się korzystając z różnych produktów oferowanych przez instytucje finansowe. Wiemy, że banki i firmy pożyczkowe zachęcają mnogością ofert kredytowych, niskim RRSO, czy też prostym procesem sprzedaży. Jak w takim razie wybrać ten właściwy dla siebie kredyt czy pożyczkę? Czasami bywa tak, że nasza sytuacja finansowa jest trudna. Właśnie wtedy potrzebujemy specjalistycznej wiedzy, która pozwoli nam uniknąć przykrych następstw złych decyzji finansowych. Chcielibyśmy aby nasz kanał pomagał Wam w podejmowaniu świadomych i racjonalnych wyborów w skomplikowanym świecie finansów.

Dlaczego warto subskrybować nasz kanał?

1

Wiedza prosto od ekspertów.

Możesz oglądać wywiady z wieloma doświadczonymi ekspertami z branży usług finansowych.

2

Konkretna baza porad i informacji.

Masz dostęp do filmów, które wyjaśniają, co dzieje się obecnie na rynkach finansowych, a także do informacji o różnych produktach kredytowych.

3

Wymiana opinii oraz doświadczeń.

YouTube jako platforma społecznościowa pozwala użytkownikom również na komentowanie, gdzie można podzielić się swoją opinią na dany temat.

4

Jesteś na bieżąco z nowymi treściami.

Możesz wybrać opcję otrzymywania natychmiastowych aktualizacji za każdym razem, gdy pojawi się nowy film.

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

    * Pola wymagane.

    polski fundusz rozwoju