Dołącz do Ogólnopolskiej Sieci Pośrednictwa Finansowego Helikon. Skorzystaj z atrakcyjnej propozycji współpracy. Z radością pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes pośrednictwa finansowego.

Wypełnij poniższy formularz. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby przestawić propozycję współpracy:

  Imię i nazwisko

  Nazwa Firmy:

  Adres email:

  Telefon:

  Wiadomość / Pytania do Helikon:

  zgadzam sięWyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Helikon Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy w zakresie sprzedaży produktów i usług finansowych.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Helikon Sp. z o.o. skierowanej do mnie informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Helikon Sp. z o.o. podanego przeze mnie numeru telefonu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.