BNP Paribas – kredyt gotówkowy

BNP Paribas

Ocena

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas to kredyt z dostępnością wszystkich celów kredytowania: cel dowolny, konsolidacja i miks obu tych celów. Wysokie kwoty kredytu ze stałym oprocentowaniem w całym okresie kredytowania to gwarancja uzyskania jednej z lepszych ofert na obecnym rynku kredytów dla klientów indywidualnych. Kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem to kredyt z gwarancją stałej raty niezależnie od sytuacji na rynku.

Spłata kredytu odbywa się w ratach równych. Kredyt gotówkowy BNP Paribas dostępny jest w oddziałach banku oraz online. Całkowita kwota kredytu gotówkowego uzależniona jest od wartości prowizji. Nie występuje obligatoryjne zabezpieczenie spłaty kredytu - opcja ubezpieczenia kredytu jest dobrowolna.

Kwota kredytu1 000 - 200 000 zł
Okres kredytu6 - 120 miesięcy
RRSO16,33 - 53,80 %
Oprocentowanie12,49 %
Wiek18 - 75 lat
Prowizja9,00 %
Ubezpieczenie0,00 zł

Zalety

 • stałe oprocentowanie kredytu w całym okresie
 • możliwość finansowania wielu celów kredytowania 
 • wysokie kwoty kredytu z długim okresem kredytowania 
 • kredyt dostępny dla klientów z dochodami z zagranicy 

Wady

 • konieczność podpisania umowy w oddziale banku 

[ez-toc]

Najważniejsze informacje o kredycie gotówkowym w BNP Paribas Bank Polska.

Minimalny wiek kredytobiorcy w BNP Paribas wynosi 18 lat, maksymalny 75 lat. Kredyt gotówkowy w BNP Paribas klient może spłacać w okresie od 6 do nawet 120 miesięcy. BNP Paribas oferuje dla klientów Banku kredyt gotówkowy w wysokości od 1000 złotych do 200 000 złotych. Kredytobiorca, wnioskując o kredyt gotówkowy w BNP Paribas, nie jest zobowiązany do określenia celu. Kredyt gotówkowy jest udzielany na dowolny cel. Bank BNP Paribas posiada stałe oprocentowanie kredytu gotówkowego podczas całego okresu spłacania kredytu. O kredyt gotówkowy w BNP Paribas mogą wnioskować dwie osoby. Współkredytobiorcą może być osoba będąca w związku małżeńskim lub niepowiązana z kredytobiorcą. Minimalnym dochodem akceptowanym przez Bank jest 1000 złotych, jeśli jednak o kredyt wnioskują dwie osoby, minimalny dochód wzrasta do 1500 złotych.

Oferty kredytów gotówkowych

Kredyt gotówkowy BNP Paribas

Kredyt gotówkowy BNP Paribas to produkt dla osób, które nie posiadają rachunku w Banku BNP Paribas. Jest to kredyt gotówkowy, który posiada stałe oprocentowanie podczas trwania umowy. Charakteryzuje się długim okres kredytowania — do 10 lat. Kredytobiorca w tym kredycie gotówkowym może wnioskować o kwotę sięgającą 200 000 złotych. Co więcej, jeśli Klient chce ubezpieczyć swój kredyt gotówkowy BNP Paribas i zdecyduje się na zakup odpowiedniego ubezpieczenia, wtedy prowizja będzie wynosiła 0%.

Kredyt na zielone zmiany

Kredyt dla domu ekologicznego i energooszczędnego. Kredytobiorca może przeznaczyć go na wymianę źródła ciepła czy instalacje paneli fotowoltaicznych. Jest to kredyt gotówkowy ze stałą ratą oraz prowizją 0%.

Kredyt czyste powietrze

Jest to kredyt gotówkowy BNP Paribas dla osób, które chcą skorzystać z programu rządowego Czyste Powietrze. Kredytobiorca może otrzymać kredyt gotówkowy w wysokości 100 000 złotych na okres kredytowania do 12 lat. Klient, kiedy otrzyma pozytywną odpowiedź kredytową z Banku, pracownik Banku pomoże złożyć odpowiedni wniosek o dotację do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W momencie, kiedy Klient Banku otrzyma pieniądze z dotacji, zostaną one przeznaczone na spłatę kredytu gotówkowego.

Kredyt konsolidacyjny w Bank BNP Paribas

Kredyt gotówkowy dla połączenia już istniejących zobowiązań Klienta. Maksymalnie Kredytobiorca może otrzymać 200 000 złotych na okres kredytowania do 10 lat. Jest to kolejny produkt z prowizją 0% oraz może być przeznaczony na dowolny cel.

Dla kogo kredyt gotówkowy w BNP Paribas Bank Polska?

Żeby móc dostać kredyt gotówkowy w BNP Paribas, kredytobiorca nie może mieć mniej niż 18 lat oraz aktualny dowód osobisty. Klient musi mieć dobrą zdolność kredytową. Bardzo ważną kwestią jest posiadanie stałego dochodu. Kredytobiorca musi przedstawić dokumenty potwierdzające dochód i źródło swojego dochodu. Kredytobiorca musi posiadać rachunek bankowy w dowolnym banku. Kredytobiorca musi podać do informacji Banku również aktualny numer telefonu. Jeśli Klient składa wniosek o kredyt online, obligatoryjne będzie podanie aktualnego adresu e-mail. Udzielenie kredytu gotówkowego w BNP Paribas nastąpi wyłącznie w momencie, kiedy Klient będzie miał odpowiednią zdolność kredytową.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w BNP Paribas Bank Polska?

Klient Banku BNP Paribas ma cztery możliwości złożenia wniosku kredytowego.

 1. Klient, chcąc uzyskać kredyt gotówkowy w BNP Paribas, może udać się do agenta kredytowego. Agenci, którzy współpracują z Helikon Sp. z o.o. na każdym etapie składania wniosku, udzielą pomocy oraz wyjaśnią dokładnie przebieg każdej z formalności dotyczącej zaciągnięcia kredytu gotówkowego w BNP Paribas. System sprzedażowy Helikon Sp. z o.o., który jest w pełni zintegrowany z BNP Paribas, pozwala uzyskać kredyt gotówkowy bez konieczności udania się do placówki Banku. W systemie sprzedażowym Helikon Sp. z o.o. Agent ma możliwość przygotowania oferty, jak i umowy kredytowej dla Klienta.
 2. Klient może złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online na stronie internetowej Banku. W tym wariancie kwota kredytu nie może wynosić więcej niż 80 000 złotych.
 3. Klient może złożyć wniosek o kredyt gotówkowy w BNP Paribas, kontaktując się z infolinią Banku.
 4. Klient może złożyć wniosek o kredyt gotówkowy osobiście w oddziale Banku.

Jakie są akceptowalne dochody w BNP Paribas Bank Polska?

Bank BNP Paribas dopuszcza takie źródła dochodu jak:

 1. Emerytura bądź zasiłek przedemerytalny
 2. Renta
 3. Umowa zlecenie oraz Umowę o dzieło
 4. Umowa o pracę na czas określony
 5. Dochód z działalności gospodarczej
 6. Dochód z zasiłku macierzyńskiego (muszą być spełnione dodatkowe warunki)
 7. Dywidenda
 8. Dochód z tytułu dzierżawy gruntów i wynajmy lokali
 9. Dochód z zagranicy w każdym przypadku rozpatrywany jest indywidualnie
 10. Inny rodzaj dochodów niż wymienione powyżej powinny być osiągane od minimum 24 miesięcy oraz powinny mieć charakter regularny.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas najczęściej zadawane pytania.

Czy można odstąpić od ubezpieczenia kredytu gotówkowego w BNP Paribas?

Po złożeniu pisemnej dyspozycji Klient otrzyma odstąpienie.

Czy Klient, który spłacił swój kredyt gotówkowy wcześniej, otrzyma zwrot części prowizji?

Zwrot prowizji otrzymywany jest automatycznie po spłaceniu kredytu gotówkowego przez Kredytobiorcę. Może ona nastąpić również po złożenie wniosku. W przypadku Prowizji 0% Bank BNP Paribas nie udzieli zwrotu prowizji.

Jak długo Klient czeka na decyzję o przyznaniu kredytu gotówkowego w BNP Paribas?

Maksymalnie Bank BNP Paribas udziela odpowiedzi do kilku dni roboczych. Najczęściej jednak odpowiedź uzyskuje się kolejnego dnia roboczego.

Zdolność kredytowa — jak sprawdzić, czy ją mam?

Klient chcący sprawdzić swoją zdolność kredytową może uzyskać wszelkie informacje na stronie Banku BNP Paribas. Po wybraniu zakładki „Sprawdź zdolność kredytową” i uzupełnieniu odpowiedni danych, Bank udzieli informacji dotyczącej zdolności kredytowej.

Wady kredytu gotówkowego w BNP Paribas Bank Polska

 • Wyłącznie Klienci Banku BNP Paribas mogą wnioskować o kredyt gotówkowy online na stronie internetowej Banku BNP Paribas.
 • Bank BNP Paribas nie udzieli kredytu gotówkowego bez przedstawionych przez Klienta dokumentów dochodowych.

Zalety kredytu gotówkowego w BNP Paribas Bank Polska

 • Duża ilość akceptowanych źródeł dochodu
 • Kredyt gotówkowy w BNP Paribas ma oprocentowanie stałe w całym okresie spłaty
 • Jeśli Klient wykupi ubezpieczenie kredytu gotówkowego prowizja będzie wynosiła 0%
 • Decyzje o przyznaniu kredytu gotówkowego są szybkie
 • Indywidualne podejście do Klienta, jeśli posiada dochód zagraniczny
 • Długi okres kredytowania

Bank BNP Paribas – opis instytucji

Bank BNP Paribas Polska S.A powstał w 2015 roku. Liczne fuzje i przejęcia sprawiły, że bank jest jednym z większych na polskim rynku oferujących usługi równie do klientów indywidualnych oraz firmowych. Największymi fuzjami były fuzje z bankiem BGŻ, z marką Sygma oraz Raiffeisen Bank Polska. Produkty oszczędnościowe, jak i wiele rodzajów kredytów gotówkowych to duży atut Banku BNP Paribas. Część z tych produktów wymieniamy poniżej.

Pozostałe produkty BNP Paribas Bank Polska

Konto osobiste

Klienci Banku chcący założyć Konto osobiste mogą posłużyć się aplikacją GOmobile, założyć konto za pomocą strony internetowej lub udać się osobiście do placówki Banku. Prowadzenie konta jest darmowe, Klient nie ponosi żadnych opłat. Bez dodatkowych opłat Klient zrealizuje również wypłaty gotówki z bankomatów na terenie oddziałów banku i Planet Cash w Polsce czy zleci przelewy bankowe. Klient dodatkowo może skorzystać z ofert kart debetowych.

Lokaty – BNP Paribas posiada cztery rodzaje lokat dla Klientów:

 1. Lokata Standardowa w PLN
 2. Lokata dla Samodzielniaka — dla nastolatków w przedziale wiekowym 13 do 18 lat.
 3. Lokata Gomobile, którą Klient Banku może założyć za pomocą aplikacji Gomobile
 4. Lokata GoOnline, która Klient może założyć za pomocą strony internetowej Banku, przez telefon lub w aplikacji Gomobile

Karty kredytowe — BNP Paribas posiada trzy rodzaje kart kredytowych:

 1. Mastercard Standard — karta kredytowa do 30 000 złotych z grafiką zaprojektowaną przez artystę Jana Kallwejta.
 2. Mastercard Standard Dama Wśród Kart — karta kredytowa do 30 000 złotych z grafiką zaprojektowaną przez artystę Jana Kallwejta.
 3. Mastercard Gold — karta kredytowa do 50 000 złotych z okresem bezodsetkowym do 56 dni.

Kredyty hipoteczne BNP Paribas — główne cechy kredytu hipotecznego BNP Paribas

 • Kredyt hipoteczny posiada malejące bądź równe raty
 • Możliwość spłaty w okresie do 30 lat
 • Klient ma możliwość łączyć cele kredytowania
 • Oprocentowanie stałe obowiązujące do 5 lat lub zmienne
 • Możliwa karencja w spłacie kredytu przez Klienta
 • Kredytobiorca, który przedstawi Bankowi certyfikat ekologiczny oraz świadectwo charakterystyki energetycznej otrzyma niższe oprocentowanie kredytu

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

  * Pola wymagane.

  polski fundusz rozwoju