Raiffeisen Digital Bank – kredyt gotówkowy

Dla polskich klientów Raiffeisen Digital Bank przygotował ofertę kredytu konsumenckiego dostępną za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikacja Raiffeisen Digital Bank pozwala na uzyskanie pożyczki gotówkowej nawet w 15 minut od rozpoczęcia wniosku, a decyzję kredytową można uzyskać przez 7 dni w tygodniu. Wnioskowanie o kredyt gotówkowy przy udziale aplikacji mobilnej to znaczna oszczędność czasu, bez wizyt w oddziałach i dodatkowych formalności.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank to produkt finansowy, z którego klient może skorzystać, przeznaczając środki na dowolny cel. Pieniądze z tego tytułu na pewno przydadzą się na zaspokojenie takich potrzeb jak zakup samochodu, sprzętu RTV i AGD do domu, organizacja wakacji dla całej rodziny, generalny remont mieszkania i wiele, wiele innych. Wygodna i szybka procedura wnioskowania oraz korzystne warunki, przejawiające się np. w stałym oprocentowaniu sprawiają, iż jest to jedna z najlepszych ofert dostępnych aktualnie na polskim rynku finansowym.

Kwota kredytu5 000 - 150 000 zł
Okres kredytu12 - 120 miesięcy
RRSO11,99 - 11,99 %
Oprocentowanie11,38 %
Wiek18 - 70 lat
Prowizja0,00 %
Ubezpieczenie0,00 zł

Zalety

 • kredyt można otrzymać nawet w 15 minut
 • wygodny proces składania wniosku online
 • kwota nawet do 150 000 zł
 • niepotrzebna jest zgoda współmałżonka
 • brak prowizji

Wady

 • bank akceptuje tylko wybrane źródła dochodu
 • pożyczka dostępna tylko dla klientów korzystających z aplikacji raiffeisen digital bank

Co trzeba wiedzieć o pożyczce gotówkowej w Raiffeisen Digital Bank?

Pożyczka gotówkowa w Raiffeisen Digital Bank to w sensie prawnym kredyt gotówkowy. Zasady udzielania tego zobowiązania odbywają się na podstawie przepisów Ustawy o kredycie konsumenckim. Dzięki tej pożyczce można zaspokoić bardzo różnorodne potrzeby. Przykładowo za minimalną kwotę 5000 zł klient może nabyć sprzęt elektroniczny czy wyjechać na urlop. Większe kwoty przydarzą się przy remoncie nieruchomości czy zakupie auta. Natomiast pozyskując środki do maksymalnej kwoty 150 000 zł można spełnić naraz kilka marzeń – wyposażyć mieszkanie, urządzić wystawne przyjęcie i kupić drogą biżuterię na prezent.

Niezależnie od tego, jak duże potrzeby ma kredytobiorca, cały proces wnioskowania odbywa się w sposób wygodny i nie ma potrzeby wychodzenia z domu. Zobowiązanie należy spłacić w okresie od 12 do 120 miesięcy. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 14,05%. Dzięki temu raty kredytu się nie zmienią, nawet jeśli stopy procentowe zostaną podwyższone. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,99%.

Kto może dostać kredyt w Raiffeisen Digital Bank?

Raiffeisen Digital Bank przyzna pożyczkę gotówkową każdemu klientowi w wieku od 18 do 70 lat, który złożył wniosek poprzez aplikację mobilną i otrzymał pozytywną decyzję kredytową. Warunkiem przyznania kredytu jest posiadanie ważnego dowodu osobistego. Konieczne jest także posiadanie regularnego dochodu oraz konta w banku z obsługą bankowości elektronicznej, na które zostaną przelane środki po przyznaniu zobowiązania. Wydanie korzystnej decyzji kredytowej przez bank będzie możliwe po uzyskaniu przez klienta pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Jakie dochody akceptuje Raiffeisen Digital Bank?

Pożyczka Raiffeisen Digital Bank będzie możliwa po zaakceptowaniu źródeł wpływów na rachunek bankowy klienta. Oferta kredytu gotówkowego w tym przypadku jest możliwa dla klientów, którzy swoje dochody pozyskują z:

 • umowy o pracę,

 • umowy zlecenie,

 • umowy o dzieło,

 • renty,

 • emerytury.

Należy pamiętać, że ważna jest nie tylko wysokość dochodów, ale też ich regularność. Przykładowo umowa o pracę na czas nieokreślony czy też świadczenie emerytalne dają gwarancję regularności.

Natomiast umowy na czas określony mogą nie zostać przedłużone, a świadczenie rentowne może po czasie wygasnąć. Dużo zależy od tego jaka kwota będzie interesowała klienta i w jakim okresie będzie on spłacał zobowiązanie.

Jak otrzymać pożyczkę gotówkową w Raiffeisen Digital Bank?

Pożyczka w Raiffeisen Digital Bank jest w 100% przyznawana przez internet. W związku z tym w przebiegu całego procesu konieczne jest korzystanie z aplikacji mobilnej. Klient może wnioskować o to zobowiązanie w kilku prostych krokach:

 1. Pobranie aplikacji. Aplikacja Raiffeisen dostępna jest do pobrania na stronie internetowej banku. Aplikacja zostanie zainstalowana na urządzeniu mobilnym klienta.

 2. Rejestracja. Oferta Raiffeisen Digital Bank wymaga potwierdzenia wszystkich danych oraz tożsamości klienta. Dlatego też po pobraniu aplikacji należy wypełnić formularz rejestracyjny, podając w nim dane wymagane przez bank. Dane osobowe klientów Raiffeisen Digital Bank ją chronione, a w przypadku ponownego składania wniosku w przyszłości, klient będzie mógł je od razu uzupełnić w sposób automatyczny.

 3. Weryfikacja tożsamości. Bank poprosi klienta o zrobienie zdjęć twarzy oraz dowodu osobistego. Jest to niezbędne w procesie weryfikacji, czy faktycznie o kredyt wnioskuje osoba, której dane zostają udostępnione bankowi.

 4. Potwierdzenie dochodów. Niezbędne będzie także potwierdzenie, jaka jest comiesięczna wysokość dochodów klienta oraz z jakich źródeł pochodzą te dochody.

 5. Złożenie wniosku. Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków wreszcie można złożyć wniosek o kredyt. Odbywa się to również poprzez aplikację.

 6. Wybór oferty pożyczki gotówkowej. Na tym etapie klient wybiera interesującą go kwotę pożyczki oraz okres spłaty.

 7. Złożenie podpisu elektronicznego. Jest to konieczne, aby umowa kredytu gotówkowego została zawarta w sensie prawnym między kredytobiorcą a kredytodawcą.

Warto wiedzieć, że aplikacja posiada także jedną, bardzo praktyczną i często przydatną z punktu widzenia klienta opcję. Otóż w trakcie korzystania z aplikacji, w każdym momencie – niezależnie od tego na jakim etapie wnioskowania jest klient – można zadać pytanie na czacie. Konsultant Raiffeisen Digital Bank odpowie na pytania klienta i będzie na bieżąco służył pomocą.

Zdolność kredytowa klienta jest sprawdzana przez bank poprzez bezpieczne metody weryfikacji. Klient ma większe szanse uzyskania zobowiązania, jeśli posiada większe dochody, a jego wydatki nie są zanadto duże. Niewątpliwym atutem tej oferty jest fakt, że po uzyskaniu pozytywnej decyzji klient może otrzymać pieniądze na swoje konto bankowe nawet w ciągu 15 minut od momentu złożenia wniosku.

Co trzeba wiedzieć o Raiffeisen Digital Bank?

Raiffeisen Digital Bank jest instytucją finansową należącą do grupy bankowej Raiffeisen Bank Internetional AG z siedzibą na ul. Am Stadtpark 9, 1030 Wiedeń. Wcześniej przez wiele lat podmiot ten działał w Polsce pod nazwą Raiffeisen Bank Polska. W 2018 roku BNP Paribas kupił udziały Raiffeisen Bank Polska za 3,25 mld złotych. Bank powrócił na polski rynek finansowy we wrześniu 2021 roku pod nazwą Raiffeisen Digital Bank, oferując całkiem nowy produkt finansowy, którym jest opisana powyżej pożyczka gotówkowa.

Czy warto skorzystać z oferty Raiffeisen Digital Bank?

Na polskim rynku finansowym istnieje wiele ofert kredytu konsumenckiego, a bez wątpienia jedną z najbardziej interesujących jest pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital Bank. Dużym plusem tego produktu jest to, że jego oprocentowanie jest stałe. W przypadku wzrostu stóp procentowych klienci spłacający zobowiązania oprocentowane w sposób zmienny ponoszą większe koszty. Nie grozi to klientom Raiffeisen Digital Bank, którzy zawsze będą spłacać taką samą ratę.

Również szybki i wygodny proces wnioskowania powoduje, że klient oszczędza mnóstwo czasu, a ubieganie się o kredyt wymaga spełnienia jedynie minimum formalności. Wprawdzie jest tu konieczna aplikacja, ale w dobie, gdzie niemal wszyscy korzystają z urządzeń mobilnych nie powinno to stanowić większego problemu. Minusem może być to, że zobowiązanie jest dostępne tylko dla klientów, którzy mają umowę o pracę, zlecenie, o dzieło albo pobierają emeryturę lub rentę. Jednakże bardzo duża grupa klientów będzie spełniała warunki dochodowe, co sprawia, że wybór tej oferty może okazać się naprawdę korzystny.

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

  * Pola wymagane.

  polski fundusz rozwoju