Smartney – kredyt gotówkowy

Oferta pożyczki ratalnej w Smartney jest bardzo szeroka, skierowana do sporej grupy klientów, a także uwzględniająca różne potrzeby. Podstawowym produktem finansowym oferowanym przez tę instytucję jest pożyczka, w ramach której można wnioskować nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. To powoduje, że dzięki temu można zrealizować zarówno mniejsze jak i większe cele finansowe. Środki pozyskane w ten sposób pozwolą zrobić bieżące zakupy, wyremontować dom czy nawet zainwestować w nowe auto. Ponadto Smartney oferuje też konsolidację wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Dzięki temu taka pożyczka może stanowić ratunek dla dłużników, których przytłoczyło terminowe regulowanie należności.

Kwota kredytu3 000 - 150 000 zł
Okres kredytu12 - 120 miesięcy
RRSO29,00 - 98,23 %
Oprocentowanie15,75 %
Wiek21 - 70 lat
Prowizja25,00 %
Ubezpieczenie0,00 zł

Zalety

 • bardzo wysoka kwota pożyczki – nawet do 150 000 zł,
 • bardzo długi okres kredytowania – nawet do 120 miesięcy,
 • prosty i łatwy w obsłudze proces wnioskowania,
 • pożyczka na dowolny cel,
 • nie potrzeba zaświadczeń o dochodach.

Wady

 • minimalny wiek klienta to 21 lata,
 • weryfikacja klienta w bazach dłużników.

Pożyczka ratalna Smartney

Pożyczka ratalna w Smarntey jest pozabankowym produktem finansowym. Stanowi to ciekawą alternatywę dla tradycyjnych kredytów bankowych. Atrakcyjnością pożyczki jest fakt, że może być ona dostępna dla klientów, którzy już wcześniej wnioskowali o kredyt gotówkowy w banku, jednakże z różnych powodów otrzymali negatywną decyzję. Oferta Smartney posiada wiele plusów, między innymi możliwość pozyskania nawet do 60 000 złotych, a także wybór okresu kredytowania – może to być maksymalnie 96 miesięcy. Znaleźć tutaj także można pożyczkę konsolidacyjną, która pozwoli zapobiec problemom z płynnością budżetu domowego oraz w pewnym stopniu odciążyć pożyczkobiorcę w jego comiesięcznych wydatkach. Smartney stosuje dwie nazwy w stosunku do swoich pożyczek: oferta „Korzystna” oraz oferta „Nowoczesna”.

Pożyczka na mniejsze potrzeby

Warto przyjrzeć się pożyczce Smartney, która opiewa na sumy pozwalające pokryć mniejsze, nagłe wydatki, np. zakup sprzętu elektronicznego. Klient może zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od minimalnie 3000 zł do 5000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania waha się tutaj w przedziale od 34,09% do 88,41%. Jest to oferta „Korzystna”

Pożyczka dająca większe możliwości

Jeżeli potrzeby finansowe klienta są znacznie większe, to wówczas warto zwrócić uwagę na ofertę Smartney, gdzie całkowita kwota kredytu wynieść może od 5100 zł do 50 000 zł. Okres kredytowania wynosi tu od 24 do 60 miesięcy. RRSO wynosi od 28,21% do 41,70%. Pożyczka udzielana jest w ramach oferty „Korzystnej”.

Pożyczka na maksymalną kwotę

Kiedy klient planuje wiele wydatków albo wie, że wkrótce poniesie bardzo wysokie koszty, to zawsze może skorzystać z oferty Smartney, w ramach której otrzyma od 10 000 zł do 60 000 zł. Jest to oferta „Nowoczesna”. Tutaj RRSO wyniesie od 21,74% do 21,92%. Pożyczkę ten należy spłacić najmniej w 90-ciu, a najwięcej w 96-ciu ratach.

Pożyczka konsolidacyjna

Smarntey proponuje także pożyczkę konsolidacyjną dla klientów, którzy już mają zaciągnięte dwa albo więcej zobowiązań. Oferowany produkt niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak połączenie wielu długów w jeden, wydłużenie okresu kredytowania czy pozyskanie dodatkowej gotówki. Tutaj także wnioskować można na kwotę do 3000 zł do 60 000 zł na okres od 6 do 96 miesięcy.

Kto może zaciągnąć pożyczkę Smartney?

Z pożyczki Smartney mogą skorzystać klienci, którzy:
• ukończyli 23-ci rok życia,
• posiadają obywatelstwo polskie,
• mają ważny dowód osobisty,
• posiadają stałe źródło dochodów,
• posiadają rachunek bankowy, aktualny nr telefonu oraz adres mailowy,
• zamieszkują na stałe na terenie Polski.
Dodatkowo każda osoba wnioskująca musi posiadać dobrą historię kredytową, aby móc zaciągnąć zobowiązanie.

Weryfikacja klientów w bazach dłużników

Pożyczkę w Smartney otrzymać może tylko taki klient, który po sprawdzeniu go w bazach dłużników okaże się wiarygodnym pożyczkobiorcą. Chodzi tu o rejestry prowadzone przez takie instytucje jak:
• Biuro Informacji Kredytowej,
• Krajowy Rejestr Długów,
• CRIF,
• Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.
Jeżeli pożyczkobiorca dotychczas spłacał wszystkie swoje zobowiązania w terminie, to wówczas w bazach dłużników może widnieć pozytywna informacja na jego temat, co może być dla pożyczkodawcy ważną informacją o kliencie.

Jakie źródła dochodu akceptuje Smartney?

Smartney kieruje swoją ofertę do dużej grupy docelowej klientów. W związku z tym, akceptowane się różnorodne źródła dochodów, takie jak:
• umowa o pracę na czas określony,
• umowa o pracę na czas nieokreślony,
• umowy cywilnoprawne – zlecenie, o dzieło,
• działalność gospodarcza,
• najem nieruchomości,
• świadczenie emerytalne,
• świadczenie rentowe,
• świadczenie 500+ – tylko jako dodatkowe źródło dochodu,
• praca za granicą – pod warunkiem, że dochód klient uzyskuje na swoje konto bankowe.
Wielu klientów pyta o to, czy Smartney wymaga zaświadczenia od pracodawcy o dochodach? Taki dokument nie będzie potrzebny. Wystarczy zwykłe oświadczenie o dochodach – czyli określenie, ile pieniędzy miesięcznie zarabia pożyczkobiorca.

Jak otrzymać pożyczkę w Smartney?

Pożyczka Smartney jest łatwa do uzyskania. Cała procedura odbywa się online, a wnioskowanie jest intuicyjne i proste. Krok po kroku odbywa się to w sposób następujący:
1. Odwiedź stronę internetową pożyczkodawcy.
2. Zdecyduj o jaką kwotę chcesz się ubiegać. Wybierz okres kredytowania.
3. Uzupełnił formularz swoimi danymi z dowodu oraz określ wysokość comiesięcznych dochodów.
4. Pozwól na weryfikację tożsamości poprzez udostępnienie danych konta bankowego – Smartney korzysta z przelewów tradycyjnych, szybkich przelewów Blue Media oraz narzędzia Kontomatik.
5. Poczekaj na wydanie decyzji – Smartney oceni zdolność kredytową klienta oraz sprawdzi jego historię kredytową.
6. Potwierdź ofertę.
7. Poczekaj na przelew.
Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze trafią na rachunek bankowy klienta w ciągu zaledwie kliku minut.

Czy Smarney udzieli dwóch pożyczek?

Klient, który posiada już pożyczkę ratalną w Smartney może ubiegać się o kolejne zobowiązanie. Pożyczkodawca przewiduje możliwość udzielania pożyczek równoległych. Trzeba zaznaczyć, że taka oferta dostępna jest dla wybranych klientów. Skorzystanie z tej opcji na pewno przyda się wtedy, kiedy w trakcie spłacania zobowiązania pojawią się kolejne niespodziewane wydatki, bądź należności do uregulowania.

Smartney – co warto wiedzieć o pożyczkodawcy?

Smartney Sp z o.o. jest firmą z siedzibą w Warszawie, która wyróżnia się na rynku udzielaniem pozabankowych zobowiązań na bardzo wysoką kwotę bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia. Pożyczkodawca stawia na innowacyjne rozwiązania, a także zawsze przewiduje możliwość udzielenia pożyczki konsolidującej zobowiązania klienta. Smartney jest częścią grupy kapitałowej Oney Bank, która zaczynała działalność na rynku francuskim i która może poszczycić się blisko 40-letnim doświadczeniem.

Pożyczka w Smarntey – pytania dodatkowe

W każdej kwestii, która dotyczy pożyczki w Smartney, a która wydaje się wciąż nie jasna można się skontaktować z przedstawicielami firmy Helikon Sp z.o.o. Oferta Smartney, czyli instytucji współpracujące z nami, jako pośrednikami finansowymi nie stanowi dla nas tajemnic. Objaśnimy zarówno aspekty dotyczącej samej oferty jak i możliwości pozyskania jej przez klientów. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub dzwonienia na infolinię.

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

  * Pola wymagane.

  polski fundusz rozwoju