VeloBank – kredyt gotówkowy

VeloBank

Ocena

VeloBank jako nowy gracz na polskim rynku finansowym ma dla swoich klientów dość różnorodną ofertę kredytu gotówkowego. Pieniądze z tego zobowiązania służą na realizację dowolnego celu i pozwalają na zaspokojenie rozmaitych potrzeb: poczynając od wyposażenia mieszkania w sprzęt elektroniczny i meble, poprzez urządzenie remontu i zakup samochodu, a kończąc na bardzo drogich inwestycjach. Ważne w tym wszystkim jest to, aby dopasować dane zobowiązanie do realnych możliwości finansowych.

Kwota kredytu2 000 - 200 000 zł
Okres kredytu3 - 120 miesięcy
RRSO19,25 - 169,25 %
Oprocentowanie14,24 %
Wiek18 - 75 lat
Prowizja14,99 %
Ubezpieczenie0,00 zł

Zalety

 • kwota kredytu nawet do 300 000 zł,
 • okres kredytowania może wynieść nawet 10 lat,
 • oferta kredytu konsolidacyjnego,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • prowizja może wynieść 0%,
 • bank akceptuje różne źródła dochodu.

Wady

 • kwota przyznana w ramach kredytu będzie zależna od zdolności kredytowej klienta.

Kredyty gotówkowe w VeloBanku

Aby wybrać najkorzystniejszą ofertę czyli taką, która nie tylko finansowo będzie w stanie odpowiedzieć na bieżące potrzeby, ale też będzie adekwatna do sytuacji budżetowej klienta, należy przeanalizować kredyty gotówkowe, które oferuje VeloBank. Jest tutaj kilka różnych ofert, więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Kredyt gotówkowy z RRSO 13,2%

W pierwszej kolejności VeloBank eksponuje swój kredyt gotówkowy, w którym Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%, a prowizja jest zerowa. Produkt ten jest dla Ciebie dostępny jeżeli w przeszłości nie posiadałeś kredytu gotówkowego w VeloBanku, a także masz rachunek bankowy w VeloBanku. Ponadto wpływy na konto muszą wynosić co miesiąc co najmniej 2000 zł. Należy także minimum 5 razy w miesiącu dokonać płatności kartą lub BLIKIEM. Minimalna kwota kredytu wynosi 2000 zł, natomiast maksymalna 200 000 zł. Okres kredytowania może wynosić od 3 do 120 miesięcy.

Kredyt konsolidacyjny

VeloBank oferuje także kredyt konsolidacyjny, za pomocą którego można połączyć kilka zobowiązań w jedno. Dzięki temu klient spłaca jedną ratę zamiast kilku. Istnieje także możliwość uzyskania dodatkowej gotówki w ramach tego zobowiązania. Można konsolidować kredyty zaciągnięte wcześniej w różnych bankach. Maksymalna kwota to 200 000 zł, a okres kredytowania – 10 lat.

Kredyt ze stałą ratą

Największym plusem jest tutaj fakt, że oprocentowanie kredytu jest stałe. Oznacza to, że nie zmieni się jego wysokości – nawet przy znacznym podwyższeniu czy obniżeniu stóp procentowych – w całym okresie trwania kredytu. Klient jest zobowiązany do spłacania miesięcznych rat równych. Maksymalny okres kredytowania to 72 miesiące, a kwota 200 000 zł.

Kredyt EKO – kredyt gotówkowy

Maksymalna kwota kredytu przeznaczonego na zakup eko produktów wynosi 200 000 zł, natomiast zobowiązanie najdłużej można spłacać przez 10 lat. Kredyt EKO skierowany jest do klientów, którzy chcą przeznaczyć pieniądze na zakup urządzeń, sprzętów lub instalacji, które służą do czerpania odnawialnych źródeł energii. Zobowiązanie może też uzyskać klient, który już dokonał takich zakupów w okresie 1 miesiąca przed złożeniem wniosku.

Kredyt gotówkowy – oferta standardowa

Ten proponowanych przez bank kredyt gotówkowy posiada oprocentowanie zmienne. Cel kredytowania jest absolutnie dowolny, a maksymalnie można otrzymać 200 000 zł. Najdłużej kredyt może być spłacany przez 120 miesięcy.

Limit w rachunku

Ten rodzaj kredytu pozwala klientom VeloBanku pozyskać nawet do 50 000 zł dodatkowych środków na nieprzewidziane wydatki. Jest to limit odnawialny, w którym to każdy wpływ na rachunek bankowy automatycznie spłaca zadłużenie.

Autokredyt dla Ciebie

Jest to rodzaj kredytu samochodowego. Ze środków z tego zobowiązania można kupić samochód osobowy, ciężarowy, a nawet autobus. Auto może mieć różny stopień nowości – dotyczy pojazdów, które ledwo wyjechały z fabryki, a także aut używanych, nawet tych sprowadzanych z zagranicy. Warunkiem uzyskania zobowiązania jest ustanowienie zabezpieczenia na pojeździe.

Kredyt samochodowy ze stałym oprocentowaniem

W tym przypadku podobnie jak przy poprzednim produkcie obowiązuje oprocentowanie stałe. Co znamienne, to fakt, że w ramach tego kredytu klient może otrzymać na zakup samochodów nawet 300 000 zł. Kredyt może być spłacany maksymalnie przez 60 miesięcy, a ze środków pozyskanych w ten sposób można sfinansować zakup pojazdów zarówno nowych jak i używanych.

Kredyt samochodowy AutoCash

Zobowiązanie to nie wymaga adnotacji w dowodzie rejestracyjnym. Procedura przyznawania kredytu przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Warto wiedzieć, że decydując się na ten produkt nie trzeba uzyskiwać zgody współmałżonka – na kwotę do 75 000 zł na nowy samochód albo do 50 000 zł na auto używane.

Kto może otrzymać kredyt w VeloBanku?

Kredyt w VeloBanku może otrzymać każda osoba, która:
• ukończyła 18 rok życia,
• posiada ważny dokument tożsamości,
• posiada konto w VeloBanku,
• posiada aktualny numer telefonu,
• zamieszkuje na stałe w Polsce oraz ma obywatelstwo polskie,
• wykaże dokumentację potwierdzają jej dochody.
Regularność dochodów jest bardzo ważna. Przyznanie zobowiązania może także w dużej mierze zależeć od źródła dochodów.

Jakie źródła dochodów akceptuje VeloBank?

VeloBank uwzględnia różne źródła dochodów klienta. Kredytobiorca może liczyć na kredyt, jeśli jego dochody pochodzą z:
• umowy o pracę – obowiązującej na co najmniej 3 miesiące,
• umowy zlecenie albo umowy o dzieło albo umowy najmu– obowiązującej na co najmniej 6 miesięcy,
• działalności gospodarczej – prowadzonej co najmniej od 1 roku,
• kontraktów – obowiązujących na co najmniej 6 miesięcy,
• świadczenia emerytalnego,
• świadczenia rentowego,
• świadczenia 500+ – jako dodatkowe źródło dochodów,
• diet i dodatków – jako dodatkowego źródła dochodów.
W przypadku, gdyby się okazało, że zdolność kredytowa klienta jest za niska, może on starać się ją polepszyć pozyskując kolejne źródło dochodów.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy z VeloBanku?

Istnieją dwa sposoby na wnioskowanie o kredyt w VeloBanku:
• osobiście podczas stawiennictwa w placówce banku,
• poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie internetowej banku.
Należy pamiętać, że otrzymanie kredytu gotówkowego będzie zależne od oceny zdolności kredytowej klienta.

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt gotówkowy w VeloBanku?

W trakcie rozpatrywania kilku ofert VeloBanku ważne jest to, aby skupić się na tym, ile kosztuje kredyt gotówkowy. Klient powinien bezproblemowo spłacać zaciągnięte zobowiązanie w terminie, bez narażania na szwank swojego budżetu domowego. Warto też przyjrzeć się oprocentowaniu oraz wysokości comiesięcznych rat.

Kredyt gotówkowy w VeloBanku – przykład

Biorąc pod uwagę założenia oferty standardowego kredytu gotówkowego w VeloBanku można naocznie przekonać się, jakie parametry będzie miał przykładowy produktu:
• całkowita kwota kredytu – 44 300 zł (nie obejmuje kredytowanych kosztów kredytu),
• całkowita kwota do spłaty – 67 261,46 zł,
• całkowity koszt kredytu – 22 967,46 zł,
• okres kredytowania – 86 miesięcy,
• wysokość raty – 782,11 zł,
• RRSO – 13,2%,
• opłata za prowadzenie rachunku płatniczego i obsługę karty debetowej – 0 zł.
Parametry kredytu dla przykładu reprezentatywnego mogą się zmienić w zależności od sytuacji rynkowej bądź zmian w ofercie banku.

VeloBank – o banku

VeloBank powstał w wyniku restrukturyzacji Getin Banku. Restrukturyzacja ta nastąpiła 29 września 2022 roku i miała charakter przymusowy. Przeprowadził ją Bankowy Fundusz Gwarancyjny. W praktyce oznacza to, że dotychczasowi klienci Getin Banku stali się z automatu klientami VeloBanku. Za funkcjonowanie VeloBanku na rynku odpowiedzialnych jest 6 banków komercyjnych w ramach Systemu Ochrony Banków Komercyjnych. Tak więc każdy klient jest w 100% bezpieczny na etapie podpisywania umowy kredytowej.

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

  * Pola wymagane.

  polski fundusz rozwoju