VeloDom – kredyt hipoteczny

VeloDom

Ocena

VeloDom jest to oferta kredytu hipotecznego, gdzie proces składania wniosku jest w 100% zdalny. Od etapu rozmowy z ekspertem hipotecznym, uzyskania decyzji kredytowej, aż do dostarczenia dokumentów - wszystko odbywa się online. Wizyta w oddziale konieczna jest tylko w celu podpisania umowy. Kredyt hipoteczny można przeznaczyć na: zakup mieszkania, domu na rynku pierwotnym lub wtórnym, budowę, rozbudowę domu, remont, modernizację domu lub mieszkania, refinansowanie kredytu mieszkaniowego. Klienci otrzymają okresowo stałe oprocentowanie przez 5 lat i nie zapłacą prowizji za udzielenie kredytu, jeśli skorzystają z oferty rachunku płatniczego oraz ubezpieczenia nieruchomości dostępnych w banku.

 

Kwota kredytu100 000 - 3 000 000 zł
Okres kredytu1 - 35 lat
RRSO9,29 - 9,29 %
Oprocentowanie6,57 %
Wiek18 - 99 lat
Prowizja0,00 %
Ubezpieczenie0,00 zł

0% prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego przy skorzystaniu  jednocześnie z konta z pakietem oraz ubezpieczenia VeloBezpieczny oraz ubezpieczenia nieruchomości z oferty dostępnej w banku „Mój Bezpieczny Dom”.

Stała rata przez 5 lat – Przez 60 miesięcy rata kredytu hipotecznego nie zmieni się.

Możliwość finansowania do 90% wartości nieruchomości. Celem finansowania musi być nieruchomość, ale maksymalnie 15% kredytu może być przeznaczone na dowolny cel, np. opłaty notarialne związane z zawarciem umowy kupna nieruchomości, sądowe i notarialne koszty związane z ustanowieniem hipoteki czy prowizję dla agencji nieruchomości.

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

    * Pola wymagane.

    polski fundusz rozwoju