Millennium Leasing dostarczająca wiele rozwiązań leasingowych dla polskich firm debiutująca dziś w sieci Helikon to firma z wieloletnią tradycją. Spółka należąca do Grupy Banku Millenium działa na rynku od ponad 30 lat i jest jedną z najdłużej funkcjonujących firm leasingowych na polskim rynku. Jest to tym samym gwarancja dla Klientów: stabilność i wiarygodność świadczonych usług to podstawa działalności Millenium Leasing.

Przedsiębiorca szukający finansowania w formie leasingu, który zdecyduje się na wybór Millennium Leasing może sfinansować w ten sposób zakup m.in.:

  • samochodów osobowych i dostawczych,
  • maszyn i urządzeń,
  • środków transportu ciężkiego (w tym kolejowego, wodnego i powietrznego),
  • nieruchomości.

Oferta leasingu zawsze dopasowana jest do specyfiki działalności Klienta, który może liczyć na atrakcyjne warunki finasowania np. w przypadku oferty leasingu dla środków transportu już od 0% opłaty wstępnej. W ofercie, dla wybranych przedsiębiorstw, dostępne jest również finansowanie z gwarancjami Banku Gospodarstwa Krajowego.

Millennium Leasing finansuje przedsiębiorców niezależnie od skali działania. Na leasing mogą liczyć zarówno przedsiębiorcy działający w skali mikro oraz klienci korporacyjni.

Wartości, jakimi kieruje się Millennium Leasing przy udzielaniu finansowania to znajomość rynku oraz elastyczne podejście do klienta. Na każdym etapie możemy spotkać się z bardzo profesjonalnym podejściem do realizacji transakcji. Millennium Leasing stawia na bezpieczeństwo finansowania oraz dbałość o wysoką jakość obsługi.

Agenci chcący dystrybuować produkty Millennium Leasing mogą działać samodzielnie na dedykowanym narzędziu służącym do przygotowania ofert albo utworzyć ofertę przy współpracy z pracownikiem Millennium Leasing, który będzie służył wsparciem w całym procesie.

Millennium Leasing w ramach współpracy oferuje:

  • atrakcyjne warunki finansowania,
  • uproszczony proces,
  • konkurencyjne stawki ubezpieczenia,
  • rejestrację w wydziałach komunikacji w całym kraju.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *