Rok 2020 jest rokiem bardzo specyficznym dla rynków finansowych. Rozprzestrzeniająca się pandemia COVID-19 wymusiła na organach państwowych wprowadzenie niezbędnych regulacji prawnych, których część dotyczy bezpośrednio naszej branży. Szybkie dostosowanie się do nowej rzeczywistości jest niezbędnym warunkiem funkcjonowania i zaistnienia na rynku pożyczek finansowych w obecnych,  a zarazem szczególnych warunkach. Na zmieniającą się diametralnie rzeczywistość szybko i elastycznie zareagowała  Bożena Bartoszewicz, która wraz ze swoim zespołem S.O.S Finance wyszła naprzeciw potrzebie chwili i opracowała nowe produkty finansowe, których charakterystykę poniżej przedstawiamy.

Kilka słów o S.O.S Finance

S.O.S Finance jest projektem stworzonym przez Panią Bożenę Bartoszewicz – prezes firmy: Kancelaria Prawno – Finansowa B&P Sp. z o.o. Dla sympatyków Helikon sylwetki Pani Bożeny nie ma potrzeby przybliżać. Jest ona naszą wieloletnią współpracowniczką. Proponuje naszym klientom swoje autorskie produkty finansowe, między innymi produkt dla lekarzy CREDOMEDICA, który został wprowadzony wraz z bankiem Credit Agricole SA na wyłączność. Równo rok temu Helikon wprowadził produkt S.O.S Finance przeznaczony dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Produkt cieszył się dużym zainteresowaniem naszych klientów co owocowało również dużym wskaźnikiem sprzedawalności. Równo 12 miesięcy po tym debiucie S.O.S Finance proponuje zmodyfikowane produkty pod nazwą: POŻYCZKA STANDARD oraz POŻYCZKA INWEST, jak i całkiem innowacyjny produkt przeznaczony zarówno dla przedsiębiorców jak i dla zwykłych konsumentów (osób fizycznych) obarczonych  obciążeniami komorniczymi, borykającymi się z ogromnymi problemami finansowymi, pod nazwą: KUPIMY TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ.

POŻYCZKA STANDARD

Jest produktem dedykowanym zarówno przedsiębiorcom jak i osobom fizycznym. Pożyczka udzielana jest w wysokości od 30.000 do 400.000 zł na okres od 6 do 60 miesięcy. Wyróżnieniem tego produktu jest rodzaj zabezpieczenia. Są to nieruchomości, mieszkania, apartamenty i działki budowlane znajdujące się w większych aglomeracjach miejskich liczących powyżej 70.000 mieszkańców. Forma tego zabezpieczenia: wpis hipoteczny, przeniesienie prawa własności itp. uzależniona jest m.in. od statusu prawnego pożyczkobiorcy. Wnioski spełniające powyższe założenia obsługiwane będą przez grupę prywatnych inwestorów skupionych wokół „Kancelarii” Bożeny Bartoszewicz. Niezaprzeczalną zaletą tego produktu jest wysoka przyznawalność oraz indywidualne podejście inwestora do klienta oraz jego „pozytywna” elastyczność na etapie przyznawania pożyczki jak również na etapie jej spłacania.

POŻYCZKA INWEST

Jest to produkt przeznaczony dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Pożyczka udzielana jest w wysokości od 50.000 do 15.000.000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Zabezpieczeniem tej pożyczki będą nieruchomości takie jak: mieszkania, apartamenty, domy, działki: budowlane, inwestycyjne, przemysłowe, rekreacyjne, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne, motele, hotele, magazyny, pensjonaty, magazyny, hale produkcyjne, biura. Forma tego zabezpieczenia: wpis hipoteczny, przeniesienie prawa własności itp. uzależniona jest od indywidualnej oceny inwestora. Wnioski na tego typu pożyczkę obsługiwane będą przez współpracującą z „Kancelarią” sieć Funduszy Finansowych i inwestorów prywatnych. Zaletą tego produktu jest możliwość zabezpieczenia się na II miejscu hipotecznym (tylko po instytucji bankowej) oraz możliwość konsolidacji czy refinansowania poprzednich zobowiązań.

Przedstawione powyżej produkty finansowe opracowane przez S.O.S Finance to efekt dwumiesięcznych intensywnych działań  organizacyjnych i programistycznych przy współpracy z Helikon Sp. z o. o. Wyrażamy przekonanie, że przedstawione nowe rozwiązania spotkają się z zainteresowaniem Agentów i ich klientów.  W przygotowaniu są już następne produkty finansowe przeznaczone dla Waszych klientów, umożliwiające udzielanie im dogodnego wsparcia finansowego będąc w zgodzie z ciągle zmieniającym się klimatem organizacyjno-prawnym wokół naszej branży. Wychodząc naprzeciw nieuniknionym, przyszłym dalszym zmianom prawa dotyczącego naszej działalności, przedstawione przez S.O.S Finance rozwiązania będą na bieżąco modyfikowane i uzupełniane. Warto więc na bieżąco śledzić propozycje przedstawiane przez Bożenę Bartoszewicz i jej Kancelarię.

Zapraszamy do składania wniosków!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.