Rynek finansowy zmienia się w szybkim tempie. Powstają nowe firmy pożyczkowe, istniejące zmieniają strategię. Firmy walczą o nowy kapitał, który będą mogły pożyczać dalej Klientom. Zmieniają się paramenty produktów, a profil ryzyka Klienta, akceptowany w procesie oceny zdolności kredytowej, dostosowywany jest do możliwości pożyczania pieniędzy praktycznie każdego dnia. W tym wszystkim jest Pośrednik i Agent kredytowy – czyli podmioty, które sprzedają te produkty. W obecnej rzeczywistości Pośrednik i Agent kredytowy już nie tylko muszą wiedzieć, który z dostępnych w systemie sprzedażowym produktów, będzie najlepszy dla Klienta. Powinien również na bieżąco orientować się w tym co dzieje się na rynku, i dostosowywać strategię sprzedaży do tych zmian.

Proces poszukiwania oferty trwa coraz dłużej

W czasach, kiedy każda firma pożyczkowa była nastawiona na ekspansywną sprzedaż, znalezienie oferty dla Klienta nie było trudne. W obecnej rzeczywistości konserwatywnej polityki kredytowej reprezentowanej przez rynek ten proces uległ wydłużeniu. Czasem trzeba Klienta sprawdzić nawet w kilkunastu instytucjach finansujących, co generuje spore obciążenia czasowe i wyższe koszty operacyjne dla właścicieli Agencji kredytowych.

Helikon stawia na technologię

Helikon już od dłuższego czasu ma miano spółki technologicznej, działającej w obszarze fin-tech – czyli firm, które budują rozwiązania dla branży finansowej. System sprzedażowy, który zbudowaliśmy od podstaw, jest jednym z bardziej zaawansowanych narzędzi dla Pośredników i Agentów kredytowych w Polsce. Stale rozwijamy zaplecze produktowe, tak, aby oferta mogła być dopasowana do Klienta o każdym profilu ryzyka i źródle osiąganych dochodów. Rozbudowujemy również funkcjonalności wspomagające, tak, aby każdy użytkownik mógł generować jak najwyższą sprzedaż  oraz skutecznie nią zarządzać.

Technologiczna nowość w systemie sprzedażowy Helikon

Już 21 listopada 2019 r. o godzinie 12.00 Helikon zaprezentuje nowe rozwiązanie systemowe. Przez ostatnie kilka miesięcy analizowaliśmy rynek, przyglądaliśmy się problemom Pośredników i Agentów kredytowych, rozmawialiśmy z firmami pożyczkowymi. Nowa technologia znacznie przyśpieszy proces wnioskowania o pożyczkę dla Klienta. Uporządkuje i usystematyzuje proces sprzedaży. Szybciej przygotuje ofertę najlepiej dopasowaną do profilu Klienta.

technology

Co zyska Pośrednik i Agent kredytowy?

  1. Maksymalną kontrolę nad procesem sprzedaży w swojej firmie
  2. Pewność, że potencjał sprzedażowy na Kliencie został wykorzystany w 100 %
  3. Ograniczenie kosztów operacyjnych, dzięki szybszemu procesowi
  4. Zwiększenie przychodów, dzięki wykorzystaniu procesu sprzedaży na 100 %
  5. Możliwość obsługi większej ilości Klientów
  6. Dostęp do technologii, którą warto chwalić się rozmowie z Klientem i partnerem biznesowym

21 listopad 2019 – WIELKA TECHNOLOGICZNA PREMIERA W SYSTEMIE SPRZEDAŻOWYM HELIKON

Pomóż nam w ustawieniu jak najlepszych parametrów nowych rozwiązań i wypełnij ankietę: (kliknij w link do ankiety)

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.