W dniu 24.09.2019 do oferty Helikon wchodzi nowy produkt – Intatka. Właścicielem marki jest firma PolCredit – dobrze znana firma pożyczkowa sprzedająca dotychczas pod marką Łatwy Kredyt. Jakim rodzajem produktu jest Intratka? W jakich kwotach Klient może liczyć na finansowanie?

Kilka słów o PolCredit

Właścicielem PolCredit jest łotewska firma SA Lateko Lizings. Firma od 1997 roku dostarcza rozwiązania Klientom na Łotwie. W okresie kilkunastu lat swojej działalności obsłużyła ponad 400 000 Klientów. W roku 2012 SA Lateko Lizings otworzył oddział firmy w Polsce o nazwie PolCredit. PolCredit natomiast stworzył markę Łatwy Kredyt pod którą zaczął sprzedawać produkt jednoratalny dla Klienta indywidualnego. Łatwy Kredyt specjalizuje się w udzielaniu finansowania przez Internet, a Helikon jest jedynym dużym operatorem, który współpracuje z firmą w kanale pośrednim.

Intratka to produkt wieloratalny

Po sukcesie Łatwego Kredytu PolCredit postanowił podbić rynek produktów wieloratalnych swoją nową marką o nazwie Intratka. Intratka przeznaczona jest dla Klienta w wieku od 20 do 70 lat, który poszukuje finansowania nawet w kwocie 10 000 PLN. Pożyczka udzielana jest w okresie do 24 miesięcy. Intratka akceptuje większość występujących źródeł dochodu, a pieniądze Klient może otrzymać albo przelewem na konto, albo czekiem GIRO.

Łatwy proces w systemie sprzedażowym Helikon

Proces zbliżony jest do tego znanego z produktu Łatwy Kredyt. System sprzedażowym Helikon jest zintegrowany z systemem PolCredit to zapewnia skuteczny przepływ informacji w procesie i wpływa na szybkość decyzji. Już wkrótce produkty Łatwy Kredyt i Intratka pojawią się na wnioskomat.com.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.