Wakacyjne klimaty dzięki Helikon, zaczęły się w tym roku trochę wcześniej.

Już na początku czerwca spotkaliśmy się z Wami i Euroloan w Kołobrzegu w Hotelu Aquarius, w lipcu zaprosiliśmy Was na spływ kajakowy rzeką Pilicą z SMS Kredyt, a we wrześniu przyszedł czas na spotkanie z Euroloan na Mazurach. Wszystkie nasze wspólne wojaże upłynęły pod znakiem dobrej zabawy, aktywnego wypoczynku, mnóstwa atrakcji jak również wymiany poglądów i doświadczeń.

Kołobrzeg przywitał nas słońcem i pozwolił w pełni rozkoszować się nadmorskimi klimatami. Rzeka Pilica, dzięki swej łaskawości 😉 pozwoliła przeżyć nam ponad 20 km spływ kajakowy, który dla wielu z nas okazał się być debiutem w kajakarstwie, również wyczynowym. Na Mazurach, Hotel Anders zaskoczył nas urodzajem jabłek i złotą, polską jesienią. Stanęliśmy do zawodów i okazało się, że wszyscy jesteśmy Zwycięzcami, w myśl piosenki „We are the Champions” wszyscy znaleźliśmy się na podium!

Tymczasem przyszło nam wrócić do pracy i codziennych obowiązków… Ale bądźcie gotowi na ciąg dalszy przygód wyjazdowych z Helikon! Kolejne wyzwania i podróże przed nami, dopilnujcie żeby nie zabrakło Was na kolejnych wyjazdach! Na zachętę zapraszamy do „Galerii Helikon” 😊

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.