Po intensywnym tygodniu szkoleń pełnym wiedzy produktowej oraz spotkań wracamy z podsumowaniem Letniej Akademii Helikon i podziękowaniami.

W czterech lokalizacjach na terenie całej Polski spotkaliśmy się z kilkudziesięcioma Agentami kredytowymi, którzy współpracują z siecią Helikon. Wśród nich znaleźli się uczestnicy, którzy renomę Helikon znają od lat. Na sali szkoleniowej nie brakowało też Agentów, którzy znaleźli brokera zapewniającego stabilną współpracę oraz szeroką ofertę produktów bankowych i pozabankowych.

W ośmiu blokach tematycznych agenci będący uczestnikami szkoleń mogli zyskać sporą dawkę wiedzy dotyczącą produktów bankowych i pozabankowych. Atuty swojej oferty przedstawił zarówno Getin Noble Bank i BNP Paribas, jak i również nowość w ofercie Helikon – Raiffeisen Digital Bank. O pozytywnych zmianach produktowych i zaletach wnioskowania na sali szkoleniowej mówili także przedstawiciele:

  • AASA Polska,
  • Smartney,
  • AIQLABS z produktem SuperGrosz,
  • Paytree z pożyczką Lonit,
  • TakTo Finanse.

Między blokami tematycznymi kolejnych prelegentów miały miejsce także rozmowy z przedstawicielami tych instytucji, które jeszcze bardziej pozwoliły poznać szczegóły produktów i konkretne przypadki finansowania. Była to doskonała okazja do zaczerpnięcia wiedzy, która jest niezbędna w codziennej pracy Agenta.

Każdy dzień szkolenia zakończyła kolacja, gdzie dyskusje z sali szkoleniowej i kuluarów były kontynuowane w mniej formalnej atmosferze. Uczestnicy szkoleń wymieniali się swoimi doświadczeniami biznesowymi, a także mogli zyskać porady pozwalające z jeszcze większymi sukcesami prowadzić biznes pośrednictwa finansowego.

Dziękujemy wszystkim prelegentom, którzy podzieli się swoją wiedzą i wskazówkami sprzedażowymi dla licznej grupy Agentów.

Uczestnikom szkoleń – właścicielom firm pośrednictwa finansowego i ich pracownikom – dziękujemy za liczne przybycie i aktywność na szkoleniach!

Mamy nadzieję, że zdobyta na tych spotkaniach wiedza z powodzeniem przełoży się na jeszcze wyższe wolumeny sprzedaży!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *