Pożyczka ratalna

Czym jest pożyczka ratalna?

Pozabankowe pożyczki ratalne to nic innego jak umowa pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą na określoną kwotę, z podaniem wysokości miesięcznej raty, z uwzględnieniem terminu spłaty zobowiązania, wszystkich kosztów jakie pożyczkobiorca musi pokryć, które są ceną za fakt udostępnienia mu środków przez firmę pożyczkową. Przede wszystkim ich ideą jest to, że klient może je przeznaczyć na dowolny cel, z reguły związany z bieżącym funkcjonowaniem. Niewątpliwym plusem jest fakt uzyskania ich w błyskawicznym czasie, przy minimalnych progach formalnych, z możliwością uzyskania finansowania przez osoby, które z różnych względów mają to utrudnione w banku.

Pożyczka ratalna w Takto pozwoli zrealizować marzenia, zaspokoić nagłą potrzebę finansową czy też zorganizować wyjazd, przyjęcie albo remont domu. Nowi klienci mogą liczyć na kwotę nawet do 12 000 zł. Walorem jest możliwość wyboru krótkiego lub długiego okresu kredytowania. Pożyczkodawca jasno określa wymogi formalne – które notabene są ograniczone do minimum – oraz dokumentację źródła dochodów. Otwartość na klienta sprawia, że z tego produktu finansowego z powodzeniem mogą skorzystać szerokie grupy pożyczkobiorców.

1 000 - 20 000 zł

24 - 40 miesięcy

25,00 %

58,00 %

20,50 %

Pożyczka ratalna oferowana przez firmę Aasa może okazać się niezwykle trafnym i bardzo korzystnym wyborem produktu finansowego. Dzięki temu zobowiązaniu finansowemu klient może pozyskać sporą sumę środków pieniężnych, w kwocie do nawet 25 000 zł. Pożyczkodawca otwarty jest na różnego rodzaju pożyczkobiorców – zarówno na klientów indywidualnych jak i właścicieli firm. Cechą charakterystyczną tego zobowiązania jest bez wątpienia jego długoterminowość. Ważnym atutem pożyczki ratalnej w Aasa jest bardzo prosty proces wnioskowania oraz wydawania decyzji kredytowej.

1 000 - 25 000 zł

24 - 36 miesięcy

29,32 %

45,68 %

18,50 %

Pożyczka ratalna oferowana przez SuperGrosz to pozabankowy produkt finansowy, które może uratować domowe finanse w chwili kryzysu lub zaspokoić pilną potrzebę zakupów. Proces wnioskowania online umożliwia otrzymanie decyzji jeszcze tego samego dnia. Klient może wnioskować o sporą kwotę, nawet do 30000 zł, a okres kredytowania wynieść może do 50 miesięcy. Decydując się na pożyczkę ratalną od firmy SuperGrosz klient otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa jego danych zarówno podczas procesu weryfikacji tożsamości jak i wydawania decyzji.

1 000 - 30 000 zł

4 - 50 miesięcy

45,00 %

40,00 %

18,50 %

Dzięki produktowi Lonit dostępnemu w sieci Helikon każdy klient może zaspokoić swoje bieżące potrzeby finansowe. Jest to pożyczka gotówkowa z maksymalną kwotą finansowania 25 000 zł. Dodatkowe środki finansowe możesz przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczka Lonit pozwoli Ci zakupić sprzęt RTV i AGD, wykonać pilną naprawę samochodu, przeprowadzić prace remontowe w mieszkaniu czy wyjechać z całą rodziną na wymarzone wakacje. Wygodna, nowoczesna i przyjazna klientowi procedura wnioskowania o pożyczkę sprawia, że cała oferta wyróżnia się na rynku swoją atrakcyjnością.

800 - 25 000 zł

12 - 42 miesięcy

45,00 %

53,00 %

18,50 %

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

    * Pola wymagane.

    polski fundusz rozwoju