Aasa – pożyczka online

Pożyczka ratalna oferowana przez firmę Aasa może okazać się niezwykle trafnym i bardzo korzystnym wyborem produktu finansowego. Dzięki temu zobowiązaniu finansowemu klient może pozyskać sporą sumę środków pieniężnych, w kwocie do nawet 25 000 zł. Pożyczkodawca otwarty jest na różnego rodzaju pożyczkobiorców – zarówno na klientów indywidualnych jak i właścicieli firm. Cechą charakterystyczną tego zobowiązania jest bez wątpienia jego długoterminowość. Ważnym atutem pożyczki ratalnej w Aasa jest bardzo prosty proces wnioskowania oraz wydawania decyzji kredytowej.

Kwota kredytu1 000 - 25 000 zł
Okres kredytu24 - 36 miesięcy
RRSO45,68 - 45,68 %
Oprocentowanie18,50 %
Wiek20 - 80 lat
Prowizja29,32 %
Ubezpieczenie0,00 zł

Zalety

 • wysoka kwota pożyczki – nawet do 25 000 zł,
 • proces wnioskowania online,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • pożyczka na oświadczenie o dochodach,
 • pożyczka dla zadłużonych,
 • pożyczka na dowód,
 • bonusy w ramach Pakietu Korzyści,
 • możliwość podpisania umowy pożyczki online.

Wady

 • szybki przelew możliwy tylko w ramach Pakietu Korzyści,
 • weryfikacja w bazach dłużników,
 • brak akceptacji wniosków klientów ze złą historią kredytową,
 • tylko jeden okres kredytowania – 36 miesięcy.

Pożyczka ratalna w Aasa

Co jest najbardziej charakterystyczne w tym produkcie finansowym to fakt, że okres spłaty pożyczki ratalnej w Aasa zawsze będzie wynosił 36 miesięcy. Pożyczkobiorca nie zapłaci więc ani jednej raty więcej, ani mniej. Dużym plusem tej pożyczki jest możliwości wnioskowania o kwotę od 1000 zł do aż 25 000 zł – biorąc pod uwagę kwotę maksymalną, firma Aasa jest bardzo konkurencyjna na rynku. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jest zmienna, a aktualnie waha się od 48,20% do 168,49%. Każdy klient, który złożył wniosek jest dokładnie badany przez pożyczkodawcę pod kątem zdolności kredytowej.

Kto może wziąć pożyczkę w Aasa?

Pożyczkę ratalną w Aasa może zaciągnąć każdy klient, który:
• ma ukończone co najmniej 20 lat,
• posiada obywatelstwo polskie,
• legitymuje się aktualnym dowodem tożsamości,
• posiada stały dochód,
• posiada aktualny numer telefonu oraz rachunek bankowy.
Bardzo ważne jest to, aby wiedzieć, że Aasa nie udzieli zobowiązania klientowi, który wcześniej nie spłacał swoich długów w terminie. Firmie bardzo zależy na tym, aby klient był wypłacalny. Dlatego też Aasa sprawdza tę wypłacalność potencjalnych pożyczkobiorców w bazach BIK.

Jakie dokumenty są potrzebne do wnioskowania o pożyczkę?

Do wzięcia pożyczki w Aasa wystarczy jedynie dowód osobisty. Nie trzeba przedstawiać dokumentów potwierdzających źródło i wysokości dochodów, ani żadnych zaświadczeń. Dzięki temu, że dokumentacja jest tak uproszczona już na wstępie każdy klient ma do czynienia z procedurą, przy której potrzebne jest ledwie minimum formalności.

Jakie źródła dochodów akceptuje Aasa?

Aby uzyskać pożyczkę ratalną w Aasa nie trzeba posiadać konkretnie określonych źródeł dochodów. Może to być umowa o pracę albo własna działalność gospodarcza, ale klienci, którzy utrzymują się tylko ze świadczeń socjalnych, emerytalnych czy rentowych także mają szansę na uzyskanie pozytywnej decyzji. Dotyczy to także pożyczkobiorców, którzy jako swoje główne źródło dochodów wskażą umowę zlecenie czy umowę o dzieło.

Jak otrzymać pożyczkę w Aasa?

Kiedy klient jest już zdecydowany na ofertę Aasa, to wówczas powinien postępować według poniższych kroków:
• rozpoczęcie wnioskowania poprzez stronę internetową Aasa,
• wybór kwoty pożyczki,
• wpisanie danych osobowych,
• podanie wysokości comiesięcznych dochodów,
• ocena zdolności kredytowej klienta oraz badanie jego historii kredytowej,
• wydanie decyzji kredytowej.
W Aasa jest możliwość otrzymania środków na koncie w ciągu kilku minut po złożeniu wniosku, pod warunkiem otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej.

Na jaką kwotę pożyczki się zdecydować?

To już będzie zależało od indywidualnych potrzeb klienta. Środki ze zobowiązania można przeznaczyć na remont domu, opłacanie wizyty u lekarza albo zabiegu, naprawę auta, wyjazd na wakacje, zakup sprzętu RTV i AGD, itd. To tylko niektóre cele, które można zrealizować, a każdy z nich będzie się wiązał z wydaniem innej kwoty pieniędzy. Decydując się na złożenie wniosku w Aasa zwróćmy uwagę na to, jak będą kształtowały się koszty pożyczki wraz ze wzrostem preferowanej kwoty zobowiązania.

Czy można zaciągnąć pożyczkę w Aasa mając długi?

Jeżeli ktoś spłacał wszystkie długi w terminie, to nawet jeśli obecnie ciąży na nim jakieś zobowiązanie, to nic nie stoi nie przeszkodzie, by otrzymał on kolejną pożyczkę, właśnie w Aasa. Należy jednak pamiętać, że wówczas także będzie się liczyło, jak wysoka jest zdolność kredytowa klienta.

Czy w Aasa można zaciągnąć pożyczkę online?

Cała procedura wnioskowania o pożyczkę ratalną w Aasa odbywa się online. Firma weryfikuje tożsamość klienta za pomocą bezpiecznych narzędzi internetowych. Decyzja kredytowa jest wydawana szybko, a pieniądze są od razu przelewane na konto.

Co daje Pakiet Korzyści?

Wnioskując o pożyczkę ratalną w Aasa klient może zdecydować się na wykupienie Pakietu Korzyści. Dzięki temu pożyczkobiorca dostaje następujące bonusy:
• szybki przelew na konto za 0 zł – po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pożyczkodawca dokona darmowego, szybkiego przelewu na konto bankowe klienta, dzięki czemu natychmiast otrzyma on środki z tytułu zaciągnięcia pożyczki,
• Pakiet Usług Medycznych – klient może wykonywać badania laboratoryjne oraz otrzymywać ich wyniki, a także może leczyć się u lekarzy specjalistów w ramach porady online, a także w placówkach stacjonarnych,
• wakacje do spłaty pożyczki – w ciągu 36 miesięcy pożyczkobiorca może skorzystać z zawieszenia spłaty raty pożyczki.
Wykupienie Pakietu Korzyści nie jest koniecznością – klient otrzyma również zobowiązanie bez tej opcji. Warto jednak rozważyć ten zakup, zwłaszcza, jeśli zależy nam na szybkim otrzymaniu środków pieniężnych czy też wtedy, kiedy istnieje potrzeba przeprowadzenia badań medycznych.

Aasa S.A. – sylwetka biznesowa

Aasa Polska S.A. jest instytucją finansową wpisaną do rejestru instytucji pożyczkowych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Aasa działa na polskim rynku od 2012 roku. Pierwotnie wywodzi się ze Skandynawii. Dzięki temu, że w sposób pełni zinformatyzowany i szybki przeprowadza wieloetapowy proces oceny kredytowej, cieszy się dużym uznaniem na rynku. Klienci chętnie wybierają tego pożyczkodawcę głównie ze względu na minimum formalności do spełnienia oraz szybką informację zwrotną dotyczącą decyzji kredytowej.

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

  * Pola wymagane.

  polski fundusz rozwoju