Supergrosz – pożyczka online

Pożyczka ratalna oferowana przez SuperGrosz to pozabankowy produkt finansowy, które może uratować domowe finanse w chwili kryzysu lub zaspokoić pilną potrzebę zakupów. Proces wnioskowania online umożliwia otrzymanie decyzji jeszcze tego samego dnia. Klient może wnioskować o sporą kwotę, nawet do 30 000 zł, a okres kredytowania wynieść może do 50 miesięcy. Decydując się na pożyczkę ratalną od firmy SuperGrosz klient otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa jego danych zarówno podczas procesu weryfikacji tożsamości jak i wydawania decyzji.

Kwota kredytu1 000 - 30 000 zł
Okres kredytu4 - 50 miesięcy
RRSO40,00 - 48,00 %
Oprocentowanie18,50 %
Wiek21 - 80 lat
Prowizja45,00 %
Ubezpieczenie0,00 zł

Zalety

 • wysokie kwoty pożyczki – można wnioskować nawet o 30 000 zł,
 • długi okres kredytowania, nawet do 50 miesięcy,
 • pożyczka na oświadczenie o dochodach,
 • pożyczka na dowód osobisty,
 • możliwość złożenia wniosku online,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • telefoniczna kompleksowa pomoc konsultanta.

Wady

 • klient jest sprawdzany w bazach dłużników,
 • oferta dostępna dla klientów powyżej 21 roku życia.

Pożyczka w SuperGrosz

Wysokość maksymalnej całkowitej kwoty pożyczki w SuperGrosz wynosi 15 000 zł. Klient może wnioskować najmniej o 1000 zł. Spłata pożyczki może nastąpić już po 4 miesiącach, natomiast najdłuższy okres kredytowania wynosi 50 miesięcy. Pieniądze ze zobowiązania klient może przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki dodatkowej gotówce można załatać nagle powstałą dziurę w domowym budżecie, czy też zaspokoić pilną potrzebę: dokonać naprawy auta, zakupów nowych sprzętów domowych albo przeznaczyć pieniądze na wymarzone wakacje.

Kto może otrzymać pożyczkę w SuperGrosz?

Wzięcie pożyczki w firmie SuperGrosz jest możliwe dla klientów, którzy:
• posiadają obywatelstwo polskie,
• mają ukończone co najmniej 21 lat,
• posiadają ważny dokument tożsamości,
• posiadają aktualny numer telefonu oraz adres e-mail.
Ponadto, jeżeli klient chce uzyskać pożyczkę drogą online, to koniecznością jest posiadanie w takim przypadku rachunku bankowego.

Jak SuperGrosz weryfikuje tożsamość klienta?

SuperGrosz stosuje nowoczesne zinformatyzowane narzędzia, służące do weryfikacji tożsamości klienta online. Odbyć się to może na jednej z dwóch dróg:
1. Kontomatik – weryfikacja tym narzędziem odbywa się za pomocą pomocą danych udostępnianych w trakcie logowania się klienta na jego rachunek bankowy poprzez bankowość elektroniczną. Metoda ta jest w pełni bezpieczna, gdyż ochronę danych klienta zapewnia zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL. Weryfikacja poprzez Kontomatik jest bardzo szybko, dzięki czemu SuperGrosz jest w stanie wydać decyzję natychmiast po wpłynięciu wniosku.
2. Przelew za 1 zł – klient musi posiadać na koncie co najmniej 1 zł, które to środki przelewa na konto firmy SuperGrosz w celu potwierdzenia, że dany numer konta bankowego, z którego zlecony został przelew, należy właśnie do klienta wnioskującego o pożyczkę. Po weryfikacji 1 zł zostaje zwrócony na konto klienta. Proces ten może zająć nieco więcej czasu, bowiem trzeba wziąć pod uwagę czas księgowania środków na koncie.
Warto wiedzieć, że jeśli klient nie posiada rachunku bankowego i nie korzysta z bankowości internetowej, to wówczas firma pożyczkowa może chcieć zweryfikować jego tożsamość telefonicznie.

Jakie źródła dochodu dochody akceptuje SuperGrosz?

SuperGrosz nie pyta klientów o konkretne źródła dochodów i nie zastrzega niektórych z nich. W trakcie procesu wnioskowania wystarczy oświadczyć ile wynosi wysokości comiesięcznych dochodów. W związku z tym szansę na pożyczkę mogą otrzymać nie tylko klienci, którzy są zatrudnieni na umowie o pracę, umowie o dzieło czy zlecenie, prowadzą swoją działalność, ale też ci, którzy czerpią dochód z emerytury lub renty albo świadczeń rodzinnych czy socjalnych.

Jak otrzymać pożyczkę w SuperGrosz?

Pożyczkę online można uzyskać w firmie SuperGrosz po przejściu łatwego i szybkiego procesu wnioskowania. Wygląda to w sposób następujący:
• przygotowanie dokumentów przez klienta – wystarczy dowód osobisty,
• logowanie się na stronie internetowej firmy,
• wybór kwoty pożyczki oraz okresu kredytowania,
• uzupełnienie formularza – należy wpisać dane z dowodu osobistego, a także określić jakie są comiesięczne dochody oraz wydatki,
• weryfikacja klienta – potwierdzenie tożsamości odbywa się poprzez Kontomatik lub przelew za 1 zł,
• sprawdzanie historii kredytowej – SuperGrosz sprawdza jakie informacje na temat wypłacalności klienta posiada Biuro Informacji Kredytowej,
• wydanie decyzji – jeżeli decyzja jest pozytywna, klient musi zaakceptować ofertę, aby otrzymać środki finansowe.
Po pozytywnej weryfikacji wniosku przez firmę SuperGrosz oraz wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze mogą trafić nawet w ciągu kilku minut na konto bankowe klienta.

Pożyczka w SuperGrosz – najczęściej zadawane pytania

Zaciągnięcie zobowiązania jest decyzją bardzo poważną, nie tylko ze względu na możliwość zrealizowania swoich pilnych celów finansowych, ale też nakłada na dłużnika obowiązek terminowego regulowania należności. W związku z tym klienci niekiedy mają wiele pytań dotyczących pożyczki w SuperGrosz. Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Czy sam dowód osobisty wystarczy do otrzymania pożyczki?

Tak, SuperGrosz wymaga jedynie, by klient – spośród różnych dokumentów mogących zawierać wrażliwe dane osobowe – posiadał jedynie ważny dowód osobisty z aktualnym zdjęciem. Dane z dowodu będą niezbędne do uzupełniania formularza w pierwszym etapie składania wniosku.

Czy można otrzymać pożyczkę bez BIK?

SuperGrosz jak każda odpowiedzialna firma pożyczkowa, chce mieć pewność, że klient nie będzie miał problemu ze spłatą zobowiązania i że należność wraz z odsetkami zostanie uregulowana terminowo. Informacja z BIK może potwierdzić, że klient jest wypłacalny albo, że wcześniej nie wywiązywał się ze spłaty długów w terminie. Dlatego też weryfikacja w bazie dłużników jest koniecznością.

Czy można otrzymać pożyczkę będąc zadłużonym?

Tak, nawet zadłużeni klienci mają szanse na otrzymanie pożyczki. Jednakże należy pamiętać, że jeśli klient posiada dług, ale go nie spłaca w terminie, wówczas SuperGrosz nie udzieli mu zobowiązania. A jeśli klient płaci w terminie, wówczas może starać się o kolejną pożyczkę.

Co zrobić, gdy mam problem z terminową spłatą pożyczki?

Niekiedy w życiu zdarzają się sytuacje losowe, których klient nie jest w stanie przewidzieć i w powstaniu których nie ponosi winy. Nieszczęśliwe wydarzenia mogą doprowadzić do tego, że pożyczkobiorca będzie miał problem z terminową spłatą zobowiązania. Warto wówczas zadzwonić na infolinię firmy SuperGrosz. Konsultanci są zawsze do dyspozycji klientów i w razie potrzeby pomogą w znalezieniu optymalnego rozwiązania problemu.

Co się stanie, jeśli pożyczka nie zostanie spłacona w terminie?

W przypadku braku terminowej spłaty pożyczki mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty. Pożyczkobiorca będzie je ponosił z tytułu odsetek za zwłokę i wysyłania wezwań do zapłaty. Należy też liczyć się z tym, że jeśli klient nie będzie regulował płatności pomimo wezwań do zapłaty, unikał kontaktu z firmą ani sam wcześniej nie poinformuje o ewentualnych problemach ze spłatą zobowiązania, to wówczas firma może podjąć kroki windykacyjne.

Czy można wcześniej spłacić pożyczkę?

Tak, klient zawsze może uregulować zobowiązanie przed wyznaczonym terminem. W przypadku wcześniejszej spłaty kwota, którą należy zwrócić będzie niższa – pożyczkobiorca nie zapłaci części prowizji oraz odsetek, które normalnie stanowiłyby wysokość raty, gdyby pożyczka była spłacana wedle pierwotnego harmonogramu.

Czy można ubiegać się o pożyczkę bez konta bankowego?

Tak, aby otrzymać pożyczkę z firmy SuperGrosz nie musisz posiadać konta bankowego. Istnieje możliwość wypłaty pieniędzy czekiem GIRO. Jeśli klient otrzyma pozytywną decyzję kredytową, firma wyśle mu sms-a z kodem. Następnie pożyczkobiorca powinien udać się do najbliższego urzędu poczty i po okazaniu kodu odebrać środki finansowe. Pieniądze są do odbioru w ciągu 10 dni.

Pozostałe pytania i odpowiedzi

Na wiele innych, bardziej szczegółowych pytań klientów odpowiedzi udzielili pracownicy firmy SuperGrosz. Aby poznać na nie odpowiedzi, należy wejść na stronę pożyczkodawcy i w odpowiedniej zakładce kliknąć na szukane zagadnienie.

SuperGrosz – o firmie

SuperGrosz jest marką, obecną na rynku od 2015 roku. Należy ona do Aiqlabs Sp. z o. o, która jest instytucją pożyczkową, wpisaną do rejestru instytucji pożyczkowych Komisji Nadzoru Finansowego. Obecnie firma jest jedną z najwyżej cenionych na polskim rynku finansowym. Cieszy się zaufaniem klientów oraz posiada wiele pozytywnych opinii. Może poszczycić się certyfikatem Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

  * Pola wymagane.

  polski fundusz rozwoju