Kolejny produkt debiutuje w sieci Helikon! Jako pierwszy broker na rynku udostępniamy do sprzedaży kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank. Dla sieci Agentów współpracujących z Helikon jest to okazja do sprzedaży produktu w wysokiej kwocie kredytu, z atrakcyjnymi warunkami cenowymi dla Klienta. Warto również dodać, że sprzedaż odbywa się w procesie 100% online, który jest coraz bardziej doceniany zarówno przez Klientów indywidualnych, jak i Agentów.

Ten kredyt gotówkowy z długim okresem kredytowania daje duże szanse na dokonanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Raiffeisen Digital Bank.

Pożyczka gotówkowa dla klientów indywidualnych

Raiffeisen Digital Bank oferuje pożyczkę gotówkową dla klientów indywidualnych w kwocie do 150 tys. złotych z okresem kredytowania do 120 miesięcy. Minimalna kwota kredytu to 5 000 zł. Decyzja dla kredytu wydawane są 7 dni w tygodniu.

Ponadto nie jest wymagane konto bankowe w Raiffeisen Digital Bank ani zgoda współmałżonka przy podpisaniu umowy kredytowej.

Po podpisaniu umowy bank udostępnia także możliwość elastycznej spłaty pożyczki co pozwala na dostosowanie okresu spłaty do możliwości finansowych klienta.

Poprzez aplikację Raiffeisen następuje proces ubiegania się o kredyt gotówkowy. Bank stawia jednak przed klientem kilka prostych wymagań:

  • polski dowód osobisty,
  • adres mail,
  • polski numer telefonu,
  • dostęp do bankowości elektronicznej w banku, gdzie na przykład wpływa wynagrodzenie,
  • regularny dochód akceptowany przez bank,
  • warunek pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Pożyczka 100% w bankowości elektronicznej

Aby otrzymać kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank wystarczy aplikacja Raiffeisen zainstalowana na smartfonie klienta.

Jako agent kredytowy uzupełniasz dane klienta w systemie Helikon. Następnie otrzymasz wstępną maksymalną ofertę. Jeśli oferta spotka się z zainteresowaniem klienta otrzymuje on sms z linkiem w celu pobrania aplikacji.

W aplikacji klient tworzy swój profil zabezpieczony indywidualnym kodem PIN. W swoim profilu klient wybiera ofertę, a po jej zatwierdzeniu następuje weryfikacja wideo – klient powinien przygotować dowód osobisty. Następnie klient przechodzi do weryfikacji dochodu za pośrednictwem aplikacji Kontomatik. Po pozytywnej weryfikacji dochodu bank przygotowuje umowę kredytową, którą klient zatwierdza elektronicznie.

Całość procesu odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania mniej niż 10% – czy to możliwe?

Oferta kredytowa Raiffeisen Digital Bank to jedna z najbardziej atrakcyjnych cenowo dostępnych na rynku kredytów gotówkowych. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie pożyczki, a rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 9,99%. Nie ma wymogu zawierania umowy ubezpieczenia.

Na całkowity koszt kredytu gotówkowego w Raiffeisen Digital Bank składają się tylko odsetki od kredytu gotówkowego.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.