Opinia pośredników, z którymi współpracujemy na co dzień jest dla nas najważniejsza. To pośrednicy są naszymi partnerami w biznesie. Dla nich tworzymy wszystkie narzędzia sprzedażowe i dzięki nim możemy wspólnie realizować nasze cele biznesowe.

W pracy z pośrednikami kierujemy się naszym mottem: Sprzedaż to nie są wyłącznie suche liczby. W sprzedaży najważniejsi są ludzie. To oni stanowią o sile i możliwościach. Dlatego kontakt z naszymi pośrednikami i ich zdanie na temat naszej współpracy jest motorem napędowym wszelkich działań i ulepszeń. Zobacz, co mówią o nas nasi pośrednicy:

W Helikonie cenię najbardziej dobry kontakt z pracownikami i ich chęć do pomocy, udzielania wsparcia w  wyjaśnianiu procedur i tematów z dokumentami. W trudnych sytuacjach zawszę mogę na Was liczyć.

Anita, pośrednik z Warszawy

separator

Jestem z Wami od samego początku, jeszcze wtedy, kiedy Helikon sprzedawał produkty Mikołowskiego Banku Spółdzielczego. Nie pamiętam już nawet jak zaczęła się nasza współpraca, ale trwa nadal i jestem z niej bardzo zadowolony.

Piotr, agencja kredytowa z Bydgoszczy

separator

W Helikonie podoba mi się to, że dynamicznie się rozwija i że firma dotrzymuje słowa. Jak zapowiedzieliście szkolenia to zostały zrealizowane, jak była mowa o ulepszeniu systemu, to został ulepszony, jak obiecaliście poszerzanie oferty produktowej, to dołączacie nowe produkty. Tak trzymać!

Danuta, pośrednik finansowy

separator

Nie czarujmy się, współpracuję z Wami dla pieniędzy. Mam współpracę jeszcze z innymi brokerami i nie ma co owijać w bawełnę – macie atrakcyjne prowizje i co najważniejsze rozliczenia są bez zarzutu. Na czas, dokładnie tyle ile się należy. Nigdy nie musiałem prosić się o swoje pieniądze. Taką współpracę rozumiem.

Ryszard, punkt kredytowy Kielce

separator

Robicie najlepsze szkolenia ze wszystkich firm z jakimi miałam okazje współpracować. Konkretne, treściwe, zawsze dowiem się na nich coś ciekawego. Bardzo podobała mi się Konferencja w zeszłym roku – nareszcie mogłam poznać cała załogę Helikonu osobiście i świetnie się bawiłam. Polecam!

Mariola, pośredniczka z Poznania

separator

Najbardziej we współpracy z Wami podoba mi się to, że jesteście lojalni i nawet jak któraś instytucja z Waszej oferty organizuje promocję na przedłużenie pożyczek, albo nową pożyczkę, to wiem, że moi klienci zrealizują ją u mnie, a nie bezpośrednio – z pominięciem pośrednika. Nie wszyscy tak działają, dlatego z Wami jestem pewna, że moja ciężka praca może przynosić mi wielokrotnie dochody.

Jadwiga z Cieszyna

separator

Uwielbiam kontakt z Wami i mobilizacje do działania. Wprowadzacie ciekawe oferty dla klientów, nowe promocje produktowe, zmiany w systemie – tyle się u Was dzieje. Ja lubię pracować z aktywnymi ludźmi. No i płacicie prowizje w terminie – to też jest dla mnie bardzo ważne.

Barbara, doradca finansowy z Gdyni

separator

Wiem jak mam robić swoją robotę i potrzebowałam firmy-partnera, która będzie mi pomagać, a nie przeszkadzać. I wy właśnie tacy jesteście. Chwalę siebie wasz system wprowadzania wniosków – łatwy, intuicyjny, oszczędza mój czas. A jak czegoś nie wiem, to zawszę mogę liczyć na konsultantów z Infolinii. Polecam Helikona innym pośrednikom.

Agnieszka, doradca kredytowy ze Świdnicy

separator

Sprzedaję przez wasz system, bo jesteście OK, płacicie wysokie prowizje i macie fajny program z punktami. Najlepsze jest to, że sam wybieram sobie nagrody, nikt mi niczego nie narzuca, jak potrzebuje ulotki to biorę ulotki.

Lesław, agent kredytowy Bielsko-Biała

separator

Sprawdź, czy obietnice, które składamy naszym partnerom, mają pokrycie w rzeczywistości. Dołącz do zadowolonych pośredników w Ogólnopolskiej Sieci Pośrednictwa Finansowego Helikon: