Opinia pośredników, z którymi współpracujemy na co dzień jest dla nas najważniejsza. To pośrednicy są naszymi partnerami w biznesie. Dla nich tworzymy wszystkie narzędzia sprzedażowe i dzięki nim możemy wspólnie realizować nasze cele biznesowe.

W pracy z pośrednikami kierujemy się naszym mottem: Sprzedaż to nie są wyłącznie suche liczby. W sprzedaży najważniejsi są ludzie. To oni stanowią o sile i możliwościach. Dlatego kontakt z naszymi pośrednikami i ich zdanie na temat naszej współpracy jest motorem napędowym wszelkich działań i ulepszeń. Zobacz, co mówią o nas nasi pośrednicy:

W Helikonie cenię najbardziej dobry kontakt z pracownikami i ich chęć do pomocy, udzielania wsparcia w  wyjaśnianiu procedur i tematów z dokumentami. W trudnych sytuacjach zawszę mogę na Was liczyć.

Anita, pośrednik z Warszawy

separator

Jestem z Wami od samego początku, jeszcze wtedy, kiedy Helikon sprzedawał produkty Mikołowskiego Banku Spółdzielczego. Nie pamiętam już nawet jak zaczęła się nasza współpraca, ale trwa nadal i jestem z niej bardzo zadowolony.

Piotr, agencja kredytowa z Bydgoszczy

separator

W Helikonie podoba mi się to, że dynamicznie się rozwija i że firma dotrzymuje słowa. Jak zapowiedzieliście szkolenia to zostały zrealizowane, jak była mowa o ulepszeniu systemu, to został ulepszony, jak obiecaliście poszerzanie oferty produktowej, to dołączacie nowe produkty. Tak trzymać!

Danuta, pośrednik finansowy

separator

Nie czarujmy się, współpracuję z Wami dla pieniędzy. Mam współpracę jeszcze z innymi brokerami i nie ma co owijać w bawełnę – macie atrakcyjne prowizje i co najważniejsze rozliczenia są bez zarzutu. Na czas, dokładnie tyle ile się należy. Nigdy nie musiałem prosić się o swoje pieniądze. Taką współpracę rozumiem.

Ryszard, punkt kredytowy Kielce

separator

Robicie najlepsze szkolenia ze wszystkich firm z jakimi miałam okazje współpracować. Konkretne, treściwe, zawsze dowiem się na nich coś ciekawego. Bardzo podobała mi się Konferencja w zeszłym roku – nareszcie mogłam poznać cała załogę Helikonu osobiście i świetnie się bawiłam. Polecam!

Mariola, pośredniczka z Poznania

separator

Najbardziej we współpracy z Wami podoba mi się to, że jesteście lojalni i nawet jak któraś instytucja z Waszej oferty organizuje promocję na przedłużenie pożyczek, albo nową pożyczkę, to wiem, że moi klienci zrealizują ją u mnie, a nie bezpośrednio – z pominięciem pośrednika. Nie wszyscy tak działają, dlatego z Wami jestem pewna, że moja ciężka praca może przynosić mi wielokrotnie dochody.

Jadwiga z Cieszyna

separator

Uwielbiam kontakt z Wami i mobilizacje do działania. Wprowadzacie ciekawe oferty dla klientów, nowe promocje produktowe, zmiany w systemie – tyle się u Was dzieje. Ja lubię pracować z aktywnymi ludźmi. No i płacicie prowizje w terminie – to też jest dla mnie bardzo ważne.

Barbara, doradca finansowy z Gdyni

separator

Wiem jak mam robić swoją robotę i potrzebowałam firmy-partnera, która będzie mi pomagać, a nie przeszkadzać. I wy właśnie tacy jesteście. Chwalę siebie wasz system wprowadzania wniosków – łatwy, intuicyjny, oszczędza mój czas. A jak czegoś nie wiem, to zawszę mogę liczyć na konsultantów z Infolinii. Polecam Helikona innym pośrednikom.

Agnieszka, doradca kredytowy ze Świdnicy

separator

Sprzedaję przez wasz system, bo jesteście OK, płacicie wysokie prowizje i macie fajny program z punktami. Najlepsze jest to, że sam wybieram sobie nagrody, nikt mi niczego nie narzuca, jak potrzebuje ulotki to biorę ulotki.

Lesław, agent kredytowy Bielsko-Biała

separator

Sprawdź, czy obietnice, które składamy naszym partnerom, mają pokrycie w rzeczywistości. Dołącz do zadowolonych pośredników w Ogólnopolskiej Sieci Pośrednictwa Finansowego Helikon:

[av_button label=’POZNAJ OFERTĘ WSPÓŁPRACY’ icon_select=’yes-right-icon’ icon=’ue832′ font=’entypo-fontello’ link=’manually,/wspolpraca/’ link_target=” size=’x-large’ position=’center’ label_display=” title_attr=” color_options=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ btn_color_bg=’theme-color’ btn_custom_grad_direction=’vertical’ btn_custom_grad_1=’#000000′ btn_custom_grad_2=’#ffffff’ btn_custom_grad_3=” btn_custom_grad_opacity=’0.7′ btn_custom_bg=’#444444′ btn_color_bg_hover=’theme-color-highlight’ btn_custom_bg_hover=’#444444′ btn_color_font=’theme-color’ btn_custom_font=’#ffffff’ btn_color_font_hover=’white’ btn_custom_font_hover=’#ffffff’ border=” border_width=” border_width_sync=’true’ border_color=” border_radius=” border_radius_sync=’true’ box_shadow=” box_shadow_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_color=” hover_opacity=” sonar_effect_effect=” sonar_effect_color=” sonar_effect_duration=’1′ sonar_effect_scale=” sonar_effect_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-ktu2m6kb’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
 

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

    * Pola wymagane.

    polski fundusz rozwoju