W tym roku początek września 2020 roku to nie tylko początek roku szkolnego. W Helikon ta data zostanie zapamiętana również jako wdrożenie nowego produktu do sprzedaży. Pierwsze dni września to debiut Smartney. Jest to produkt cieszący się dużym zainteresowaniem Klientów i Agentów o prostej konstrukcji
i jasnych zasadach.

O Smartney

Smartney jest instytucją z grupy Oney Bank, której właścicielem jest koncern Auchan, a większościowym udziałowcem jest francuska grupa finansowa BPCE – 19 pod względem większości na świecie. Oney Bank obsługuje ponad 7 milionów klientów w 11 krajach. W Polsce Smartney to firma znana jako specjalista w udzielaniu kredytów konsumenckich na prostych i łatwych warunkach, bez zbędnego komplikowania. Pracownicy Smartney to grupa ekspertów z dużym doświadczeniem zarówno w branży bankowej, jak i pożyczkowej.

Rodzaje oferty Smartney

Ofertę Smartney można zdefiniować w bardzo prosty sposób: „hybryda”. Produkt oferowany Klientom to najlepsze połączenie najlepszych cech kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych. Dzięki doświadczeniu bankowemu pożyczka zyskała wysokie kwoty kredytu z długimi okresami kredytowania wraz z możliwością konsolidacji aktualnie posiadanych zobowiązań. Patrząc na doświadczenia firm pozabankowych proces wnioskowania jest mocno przyśpieszony i opatrzony tylko minimalnymi formalnościami. Dla Smartney liczy się, jak najlepszy czas od momentu zawnioskowania do wypłaty środków.

Oferta Smartney to kwota nawet do 100 tys. złotych z okresem kredytowania do 96 miesięcy. Klient może uzyskać środki również na tzw. „oświadczenie o dochodach”. Wtedy kwota na jaką może liczyć to do 15 tys. złotych. Dokumenty, jakie są akceptowane przez Smartney są dostępne dla Klienta „od ręki” np. wyciągi z rachunków. Mile widziane jest potwierdzanie dochodu i tożsamości opcją Kontomatik. Jest to najszybszy i najbardziej dostępny sposób weryfikacji jeśli tylko Klient posiada rachunek bankowy.

Kontomatik w procesie Smartney

Rozwiązanie Kontomatik ma zastosowanie dla dużej części weryfikowanych przez Smartney wniosków. Zastosowanie tej metody pozwala również na sprzedaż wysokich kwot. Klient po uzyskaniu wstępnej decyzji pozytywnej decydując się na wybór potwierdzenia dochodu przy użyciu Kontomatik loguje się za pomocą specjalnego linku do swojej bankowości elektronicznej, gdzie następuje krótka i automatyczna weryfikacja danych. Jest to usługa całkowicie bezpieczna, posiadająca szereg zabezpieczeń. Kontomatik jest usługą znaną od 2009 roku, działającą w 11 krajach. A od teraz może stać się narzędziem, które pozwoli na szybszą i skuteczniejszą sprzedaż produktów Smartney w sieci Helikon.

Współpraca Helikon i Smartney

Współpraca na linii Helikon i Smartney to efekt wielu rozmów i szeregu prac programistycznych. Ostatnie kilka intensywnych tygodni pozwoliło dostarczyć Państwu produkt, który od samego początku cieszy się dużymi zainteresowaniem i sukcesami sprzedażowymi Agentów. Warto pamiętać, że Smartney to instytucja, która nieustannie się rozwija i trafnie reaguje na potrzeby rynku więc warto śledzić nowości i zmiany w ofercie.

Zapraszamy do składania wniosków!

1 komentuj

  Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Helikon już od dwóch lat jest Smartney Sp. z o.o. Oferta produktowa Smartney to nie tylko pożyczki online dla klientów indywidualnych. Z usług firmy można skorzystać za […]

  Dodaj komentarz

  Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
  Czekamy na Twój komentarz!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.