W dniach 7 do 9 luty 2020 roku odbyło się spotkanie Agentów zrzeszonych w Ogólnopolskiej Sieci Pośrednictwa Finansowego Helikon oraz przedstawicieli firmy pożyczkowej LoanMe. Na wyjeździe nie zabrakło rozmów o sprzedaży i rozwoju procesów oraz świetnej zabawy z mnóstwem atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Czarna Góra w Sudetach

Spotkanie odbyło się w zimowej aurze w Aparthotelu Czarna Góra z widokiem na masyw Śnieżnika. Podczas trzech dni do dyspozycji gości był sprzęt narciarski oraz instruktorzy. Po dniu spędzonym na stoku goście mogli relaksować się w hotelowym SPA. Celem spotkania było przede wszystkim zbudowanie relacji pomiędzy Agentami i przedstawicielami firmy LoanMe. Ciekawe rozmowy odbyte podczas spotkania już wkrótce zaowocują usprawnieniami w procesie współpracy pomiędzy LoanMe, Helikon oraz Agentami zrzeszonymi w sieci sprzedaży Helikon.

Nagroda dla Helikon

LoanMe przygotowało niespodziankę dla Helikon. Na ręce Zarządu spółki złożona została statuetka, będąca podziękowaniem za rok owocnej współpracy. „Współpracę z LoanMe rozpoczęliśmy na początku 2019 roku. Od początku produkt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród Agentów, co spowodowało, że LoanMe od pierwszych miesięcy współpracy zaczęło znajdować się w czołówce najchętniej sprzedających się produktów w sieci pośrednictwa finansowego Helikon. Serdecznie dziękujemy LoanMe za ten pierwszy rok współpracy i liczymy na kolejne, równie owocne lata” – mówił Prezes Zarządu Helikon sp. z o.o. Dariusz Rzepka.

84355796_212335499817774_1022777660461285376_n

tort

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.