Partnerem Helikon już od dwóch lat jest Smartney Sp. z o.o. Oferta produktowa Smartney to nie tylko pożyczki online dla klientów indywidualnych. Z usług firmy można skorzystać za pośrednictwem agentów Helikon. Jedną z głównych korzyści dla klienta jest minimum formalności. Prosty proces wnioskowania oparty na minimum formalności sprawia, że oferta produktowa jest przystępna dla każdego klienta, to równie często oferta bez dokumentów dochodowych. Do złożenia pierwszego wniosku wystarczy tylko oświadczenie klienta o dochodach. Oferta Smartney Sp z o.o. łączy ze sobą najlepsze cechy kredytu bankowego, takie jak: wysokie kwoty, szybkość i łatwość otrzymania gotówki na dowolny cel konsumpcyjny. Oferta Smartney cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów i agentów na rynku pożyczkowym.

Dzisiejsze święto to świetny moment, aby podziękować Smartney za fantastyczne wsparcie i nieustające ulepszenia w produkcie, a Agentom i pracownikom biur kredytowych za tak dobre przyjęcie produktu i kolejnych jego osłon oraz za wysokie wolumeny sprzedaży.

Pożyczka w Smartney – odpowiedź na potrzeby klientów i agentów

Smartney działający na polskim rynku pożyczkowym od 2019, od 2020 roku dostępny jest w sieci Helikon Sp. z o.o. Marka dostępna jest w punktach sprzedaży Oney, w takich sklepach jak: Auchan czy Leroy Merlin. Od dwóch lat także w sieci agentów współpracujących z Helikon Sp. z o.o. w biurach kredytowych na terenie całego kraju.

Warto zaznaczyć, że pożyczka Smartney mocno ewoluowała od czasu jej wprowadzenia. Dziś jest to możliwość wnioskowania o pożyczkę również z konsolidacją i bez wychodzenia z domu (proces TELE). Pakiety dodatkowe Komfort24 znacznie zwiększają atrakcyjność sprzedaży produktu i dają wymierne korzyści dla klienta (pomoc prawna, wsparcie specjalistów). Smartney nie daje tylko możliwości wnioskowania o kartę kredytową.

Szybki proces wnioskowania – na czym polega?

Prosty proces wnioskowania przejawia się w tym, że środki pieniężne trafiają na konto klienta nawet w dniu złożenia wniosku. Pierwsza pożyczka jest udzielana na oświadczenie, oznacza to, iż nie jest przeprowadzana weryfikacja dochodów klienta. Brak zbędnych formalności przyczynia się do szybkiego zamknięcia procedury uzyskania pożyczki przez klienta. Warto zaznaczyć, iż przy wyższych kwotach, które są szeroko dostępne w ofercie, klienci sprawdzani są dzięki weryfikacji poprzez Kontomatik. Smartney dla agentów oferuje również proces wnioskowania w tak zwanym „procesie TELE”, gdzie klient uzyskuje pożyczkę bez wychodzenia z domu – nie są wymagane papierowe umowy, a całość wnioskowania odbywa się po kontakcie telefonicznym.

Jak są ustalane koszty pożyczki w Smartney?

Całkowita kwota kredytu do spłaty zależy od kilku czynników, takich jak oprocentowanie zmienne czy okresu spłaty. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania ustalana jest więc osobno dla każdego klienta. Jeśli chodzi o cenę to występuje oprocentowanie zmienne, natomiast prowizja uzależniona jest od indywidualnej oceny klienta oraz długości trwania umowy pożyczki. Smartney Sp z o.o. nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia co nie generuje ukrytych kosztów pożyczki. Agent w procesie wnioskowania o pożyczkę dobiera wysokość raty do indywidualnych możliwości klienta.

Najważniejsze cechy pożyczki w Smartney

Każdy agent powinien pamiętać, iż pożyczka w Smartney wyróżnia się następującymi zaletami:

  • Pierwsza pożyczka udzielana jest bez dokumentów dochodowych.
  • Wysoka kwota pożyczki nawet do 60 tys. złotych.
  • Przejrzyste warunki finansowania.
  • Szybki proces otrzymania gotówki (dostępne również procesy zdalne).
  • Dogodne metody obliczania zdolności kredytowej klienta.

NIECH SMARTNEY BĘDZIE Z WAMI!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.