System sprzedażowy Helikon

Każda firma potrzebuje odpowiednich narzędzi, aby się rozwijać!

Nasz system został zaprojektowany, aby pomóc rozwijać sprzedaż i wspierać naszych Agentów kredytowych w codziennej pracy z klientami. Od ponad 20 lat angażujemy się w budowanie nowoczesnego pośrednictwa finansowego – wprowadzając najnowsze rozwiązania systemowe oraz atrakcyjne produkty finansowe. Angażujemy się w budowanie najlepszej platformy, wprowadzając najnowsze rozwiązania i ciągłe ulepszenia. Rezultatem jest łatwe w użyciu, skuteczne narzędzie sprzedażowe, które centralizuje dane, pomagając wizualizować cały proces sprzedaży i uruchamiać więcej umów kredytowych.

Zostań Agentem

Narzędzie dla Ekspertów!

System sprzedaży oszczędza czas, pomagając naszym Agentom kredytowym zorganizować swoją prace, zarządzać kontaktami i skuteczniej śledzić cały proces kredytowy. Krótko mówiąc, to narzędzie, które sprawia, że ​​zarządzanie własną pracą jest łatwe, szybkie i skuteczne. Niezależnie od tego, czy jesteś Agentem kredytów hipotecznych czy pozabankowych rozwiązań finansowych, nasz system pozwala sprzedawać więcej, koncentrując się na różnych i najlepszych produktach, tym samym generując większy potencjał sprzedażowy oraz lepszą obsługę Klientów.

1

Poprawiamy Twoje wyniki i zwiększamy sprzedaż

Każdy Agent kredytowy korzystając z naszej platformy jest w stanie bardzo efektywnie prowadzić swój biznes. Nasze autorskie oprogramowanie ma przekładać się na Twoje finansowe korzyści.

2

Oszczędzamy Twój cenny czas

Automatyzujemy wiele funkcji naszego systemu oraz minimalizujemy ryzyko błędów w obsłudze, dzięki czemu Ty możesz skupić się na klientach.

3

Jesteś na bieżąco z każdym produktem i zmianami

W przypadku każdej działalności biznesowej szybki dostęp do aktualnych informacji oraz wiedzy procesowej jest kluczowy w profesjonalnej obsłudze Klientów.

Czy wiecie, że aż 95% współpracujących z Helikon Agentów plasuje nasz system sprzedażowy jako absolutny nr 1 na rynku?!

Ułatwiamy pracę oferując nowoczesny system informatyczny, który jest podstawą sprzedaży produktów finansowych. System Sprzedaży Helikon ciągle ewoluuje aby maksymalnie oszczędzić czas i zapewnić komfort całego procesu sprzedaży. Każda firma nastawiona jest na rozwój, który umożliwia jedynie stały dopływ zainteresowanych klientów, dlatego leady sprzedażowe przekazywane przez nas w systemie do współpracujących Agentów, znacząco podnoszą atrakcyjność współpracy.

Sprawdź jakie są najważniejsze zalety naszego systemu

Projektujemy nowoczesne i praktyczne rozwiązania!

Nowoczesne oprogramowanie sprzedażowe ma wiele przydatnych funkcji, które zostały stworzone z myślą o relacji Agent – Klient. Kluczem do skutecznej komunikacji z Klientem jest dostosowanie oferty i produktu kredytowego do indywidualnej sytuacji finansowej kredytobiorcy.

Wiemy jak istotną rolę w prowadzeniu firmy odgrywa czas. Dlatego zawsze priorytetowo traktujemy wsparcie serwisowe udzielane naszym Agentom. Do Waszej dyspozycji pozostaje nasz Zespół – Infolinia, którzy służą swoją radą i pomocą. Posiadają dogłębną wiedzę na temat sektora kredytowego i pożyczkowego – to eksperci od procesów i procedur z bogatymi kontaktami.

Posiadanie dużej liczby danych o własnej wielkości i strukturze sprzedaży jest kluczowe aby wiedzieć w jakim punkcie aktualnie jesteś. Analiza wyników przekłada się na realizację celów biznesowych i finansowych.

Inną ważną zaletą naszego systemu jest bogata baza wiedzy ze wszystkimi informacjami o produktach, procesach czy dokumentach, dzięki czemu wiedza, której potrzebujesz jest zawsze łatwo dostępna.

Nasz system usprawnia proces sprzedaży poprzez automatyzacje kluczowych zadań oraz analizę wszystkich danych dotyczących Twojej sprzedaży. W jednym scentralizowanym miejscu są dostępne wszystkie niezbędne informację oraz narzędzia, zwiększając sprzedaż i produktywność.

Ułatwiamy pracę oferując nowoczesny system informatyczny, który jest podstawą sprzedaży produktów finansowych. System Sprzedaży Helikon ciągle ewoluuje aby maksymalnie oszczędzić czas i zapewnić komfort całego procesu sprzedaży. System jest intuicyjny w obsłudze i posiada wiele użytecznych funkcji, takich jak autouzupełnianie danych Waszych klientów, moduł rozliczania prowizji, aktualności, stały dostęp do aktualnych procedur i dokumentów, czy też moduł konkursów.

Wielkim atutem naszej firmy jest to, że otrzymujesz od nas Klientów, których pozyskujemy online. Automatycznie zarządzamy procesem leadów sprzedażowych, które widzisz w systemie sprzedażowym przypisanych do Ciebie. Wysyłamy Ci alerty przypominające i śledzimy obsługę Klienta i cały proces kredytowy.

Główną funkcją komunikacji wewnętrznej z naszym zespołem jest skuteczne i sprawne przekazywanie informacji. Dzięki temu masz komplet niezbędnych danych, aby dobrze wykonywać wszystkie działania kredytowe i zapewnić profesjonalną obsługę Klienta. Otrzymujesz również powiadomienia o ważnych zmianach oraz nadchodzących szkoleniach, by nic Cię nie ominęło.

Oto dlaczego łatwość obsługi jest ważna!

Dobry system sprzedaży jest atrakcyjny wizualnie, intuicyjny i daje użytkownikowi przegląd wszystkiego, co powinien wiedzieć. W końcu jesteśmy firmą z branży fin-tech i założymy się, że wolisz wykorzystać swój czas by nawiązać kontakt z większą liczbą potencjalnych klientów i zamknąć więcej transakcji.

Intuicyjny system sprzedaży, który może zwiększyć Twoją sprzedaż!

Nasza platforma ekspresowykredyt.pl została zaprojektowana z myślą o Agentach i ich klientach. Jest łatwa w użyciu, zawiera wszystkie najważniejsze informacje finansowe, system rozliczeń prowizji i faktur, statystki Agenta, bazę wiedzy i wiele innych przydatnych funkcji, które wspierają cały proces kredytowy.

Najważniejsze moduły systemu sprzedażowego dla Agentów

Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa i ochrony informacji!

Dashboard – Strona główna systemu

Zapewniamy aktualizacje w czasie rzeczywistym i przydatne dane statystyczne, dzięki czemu możesz ustalić priorytety w działaniach sprzedażowych i zmaksymalizować prowizje. Wiedza i doświadczenie mają strategiczne znaczenie w działaniu naszej firmy. Agenci kredytowi z uwagi na specyfikę pracy, oczekują łatwego dostępu do informacji, dlatego po zalogowaniu do systemu widzą przydatne dane, takie jak najlepiej sprzedające się produkty, swoje statystyki sprzedaży, powiadomienia, czy informacje o nadchodzących szkoleniach.

Leady sprzedażowe – Twoi nowi Klienci

Czy wiesz, że nasz projekt wnioskomat.com ma już 6 lat?! To właśnie dzięki niemu pozyskujemy leady z Internetu, które znacząco wpływają na nasz wspólny sukces. Wnioskomat.com to platforma z kalkulatorami i porównywarkami kredytów, służąca do pozyskiwania z Internetu klientów zainteresowanych otrzymaniem finansowania. Zarządzanie leadami sprzedażowymi koncentruje się na przekazaniu w systemie sprzedażowym konkretnego klienta do aktywnego pośrednika kredytowego z okolicy.

Statystyki i twoje wyniki sprzedażowe

Dokładniejsze prognozowanie sprzedaży!W przypadku każdej działalności biznesowej musisz mieć możliwość przeglądu swoich dotychczasowych wyników i strategicznego planowania na przyszłość. Korzystając z automatycznych raportów sprzedaży i naszych analiz dotyczących najlepiej sprzedających się produktów, wiesz jak dostosować działania aby osiągnąć swój cel finansowy. Możesz identyfikować kluczowe trendy i zorientować się, czego można oczekiwać od przyszłych wyników cyklu sprzedaży.

Twoi dotychczasowi Klienci

Zarządzasz wszystkimi kontaktami i gromadzisz ważne informacje o swoich klientach. Koncentrując się przede wszystkim na klientach, baza danych klientów oferuje przede wszystkim możliwość kierowania ofert i ich personalizacji zgodnie z profilem każdego klienta. Dzięki odpowiednim informacjom i historii obsługi można łatwo ocenić sytuację, budować lepsze relacje z klientami oraz uzyskiwać lepsze wyniki sprzedaży.

Rozliczenia – prowizje, faktury, stawki prowizyjne

Moduł do rozliczeń automatyzuje i optymalizuje procesy fakturowania rozliczenia prowizji za sprzedaż konkretnych produktów. Samofakturowanie to coś, co pozwala szczędzić czas i ułatwia zarządzanie finansami. Dodatkową zaletą jest system korekt prowizji, w którym na bieżąco widzisz zmiany w swoich wynikach finansowych oraz przyczynę korekty faktury. W tym module udostępniamy również wszystkie aktualne stawki prowizyjne produktów bankowych i pozabankowych instytucji finansowych. Zawsze wiesz jakie korzyści uzyskasz ze sprzedaży konkretnej oferty.

Twoje wnioski

W tym module, jak zapewne doskonale wiesz, jest cały proces sprzedażowy. Statystki prezentują liczbę wszystkich Twoich wniosków oraz wolumen sprzedaży. Możesz przejrzeć wszystkie dane o swoich Klientach, ofertach oraz dokumentach kredytowych. Możesz również w razie potrzeby błyskawicznie skontaktować się z naszym Zespołem Wsparcia Sprzedaży poprzez chat. Zapewniamy Ci pełną kompleksową obsługę procesu kredytowego, znacząco usprawniając obsługę Klientów.

Konkursy i bonusy sprzedażowe

Chcemy, abyście osiągali odpowiedni poziom przychodów i dodatkową satysfakcje ze swojej często wymagającej pracy z Klientami. Dodatkowe nagrody i zachęty w postaci bonusów za aktywną sprzedaż mają Wam pomóc w osiąganiu odpowiednich wyników finansowych i zachęcić również do poznawania nowych produktów w naszej ofercie, których do tej pory nie mieliście okazji procesować, czy proponować Klientom. Konkursy sprzedażowe dla Agentów to też dodatkowa forma motywacji. Korzystanie z programów i konkursów sprzedażowych ma wiele zalet i pozwala na osiągniecie lepszych prowizji.

Linki afiliacyjne

Linki afiliacyjne – co to takiego? Afiliacja w skrócie to zarabianie na polecaniu produktów. Marketing afiliacyjny w finansach polega na wykorzystaniu sieci Agentów kredytowych w celu promocji i sprzedaży produktów lub usług. Link afiliacyjny to unikalny adres URL do dowolnej strony internetowej reklamodawcy. Po przetworzeniu w systemie afiliacyjnym staje się linkiem afiliacyjnym z zaszyfrowanym unikalnym ID (identyfikatorem). Ty jako wydawca linku otrzymujesz prowizję za każdego przyciągniętego klienta, który dokonał zakupu. .

Baza Wiedzy – wiedzowyszukiwacz

Wiedza i doświadczenie mają strategiczne znaczenie w działaniu naszej firmy. Agenci kredytowi z uwagi na specyfikę pracy, oczekują łatwego dostępu do informacji, omijając kanały kontaktu, takie jak telefon czy e-mail, oczekują odpowiedzi „tu i teraz”. Baza Wiedzy jest samoobsługową biblioteką online zawierającą informacje na temat produktów, procesów oraz ofert. Zawiera takie materiały jak nagrane szkolenia webinarowe, vademecum, kalkulatory kredytowe, manuale, prezentacje i inne. Zarządzanie wiedzą i informacją, to jeden z elementów budujących przewagę konkurencyjną.

Wnioskomat.com oraz ofertowyszukiwacz

Wnioskomat.com to stale rozwijająca się platforma online zawierająca nowoczesne kalkulatory kredytowe, stworzone z myślą o uproszczeniu pracy naszych Agentów. Jest to również narzędzie do pozyskiwania leadów z Internetu. Zarządzanie leadami sprzedażowymi koncentruje się na przekazaniu z platformy www.wnioskomat.com, poprzez system sprzedażowy Helikon, klienta do Agenta kredytowego. Dodatkowo, w panelu agenta Helikon, zaimplementowaliśmy inteligentne rozwiązanie do wyszukiwania dostępnych ofert po określonych parametrach – ofertowyszukiwacz.

Aktualności i powiadomienia – newsletter informacyjny

To codzienne wartościowe źródło wiedzy dotyczącej wszystkich produktów znajdujących się w ofercie Helikon. Zawiera szczegółowe informacje na temat działań organizacji, najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące Instytucji finansujących. Informacje o organizowanych wydarzeniach, opisy projektów, aktualizacje zasad działania procesów. Poszerza wiedzę w zakresie oferowanych rozwiązań i produktów.

Infolinia Helpdesk – Zespół Wsparcia Sprzedaży

Opieka merytoryczna i organizacyjna Zespołu Infolinii Helikon. Praca naszych specjalistów do spraw wsparcia sprzedaży jest absolutnie kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania procesu kredytowego i pracy naszych Agentów. Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia i wiedzę potrzebną do rozwiązania problemu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu Infolinii 32 428 23 23.

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

    * Pola wymagane.

    polski fundusz rozwoju