ViaSMS to firma pożyczkowa działająca w ramach ViaSMS GROUP, która jest obecna w kilku krajach Europy. W Polsce ViaSMS udziela finansowania dla konsumentów od roku 2011. To stabilna firma z międzynarodowym kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkt ViaSMS od września 2019 roku jest dostępny w systemie sprzedażowym Helikon.

Produkt do 30 dni

ViaSMS jest jednym z przedstawicieli produktów jednoratalnych. Oznacza to, że kapitał udzielony w ramach pożyczki Klient oddaje do 30 dni. W ramach produktu Klient może liczyć nawet na 1500 PLN pożyczki. Proces jest prosty i intuicyjny. Agent wchodzi do systemu sprzedażowego Helikon i klika w logotyp instytucji w odpowiedniej kategorii. Ustawia parametry, czyli kwotę i okres oraz uzupełnia podstawowe dane o Kliencie. Wyrażenie zgód oraz wysyłka wniosku uruchamiają procedurę oceny ryzyka. Całość odbywa się w sposób automatyczny, więc decyzja ekspresowo pojawi się w systemie sprzedażowym.

Helikon jednym z pierwszych

ViaSMS dotychczas była obecna w kanale sprzedaży on-line. Helikon jest jednym z pierwszych pośredników kredytowych, którzy wprowadzili produkt do sieci sprzedaży stacjonarnej. Zapraszamy do systemu ekspresowykredyt.pl i składania wniosków na produkt ViaSMS.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.