Wnioskomat.com

Czym jest platforma wnioskomat.com?

Łatwy kredyt, kalkulator, porównywarka w jednym!

Wnioskomat.com to produkt z obszaru Fin-tech, kompleksowy system webowy łączący instytucje finansowe bankowe i pozabankowe z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami. Portal tworzy synergię pomiędzy rynkiem produktów finansowych online a siecią stacjonarnych placówek doświadczonych pośredników finansowych działających na terenie całego kraju. Co konkretnie daje nasza porównywarka? Po pierwsze: można znaleźć tutaj oferty różnych instytucji finansowych. Dotyczy to zarówno banku, którego jesteśmy klientem, jak i innych banków, które być może zaproponują znacznie korzystniejszą ofertę. Informacje, które pozyskasz dzięki naszej wyszukiwarce są zweryfikowanymi danymi, które oficjalnie figurują w bankach jako aktualne oferty. Zyskujesz więc pewność, że informacje o konkretnym kredycie, który chcesz uzyskać są sprawdzone i aktualne.

Wnioskomat.com to nasz projekt, który od początku rozwijamy z myślą o tym, aby potencjał rynku online przekierować do współpracujących z Helikon Agentów kredytowych, gdyż doskonale wiemy jak trudno jest zbudować pozycję w Internecie każdemu z naszych Agentów z osobna. Od dwudziestu lat pracujemy z Agentami i chcemy ich wspierać klientami, którzy szukają ofert kredytowych przez Internet. Od 2018 roku konsekwentnie realizujemy plan połączenia potencjałów obu tych kanałów dystrybucji produktów finansowych.

Zespół, który tworzy wnioskomat.com to nie tylko osoby z dużą wiedzą w temacie finansów. To przede wszystkim praktycy i entuzjaści tej tematyki.

Dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę z zakresu finansów i szukają odpowiedzi na różne pytania z tematyki: bankowości, kredytów czy nowoczesnych rozwiązań finansowych stale rozwijamy naszego bloga, który od 2021 roku jest dostępny też w wersji wideo. Zwiększanie wiedzy i świadomości finansowej to jeden z naszych kluczowych celów.

Co wyróżnia Wnioskomat.com?

Wnioskomat.com to również platforma, która daje Klientowi wszystkie korzyści wynikające z synergii rynku on-line i off-line. Oznacza to, że Klient na wnioskomat.com może złożyć jeden wniosek on-line i otrzyma oferty wielu instytucji finansowych. Będą to realne oferty wygenerowane w następstwie oceny jego zdolności kredytowej. Następnie Klient może skorzystać z pomocy jednego z dwóch tysięcy Agentów kredytowych. Po wypełnieniu wniosku, w przeciągu 10 minut, Agent – najbliższy miejsca zamieszkania Klienta – dzwoni do Klienta celem finalizacji umowy. Kredyt gotówkowy, hipoteczny czy pożyczka na dowód zaciągana przy współpracy z naszymi Agentami to wygoda, oszczędność czasu, a także gwarancja bezpieczeństwa. Tam, gdzie proces dopuszcza finalizację przez internet lub telefon Agent pomoże podpisać umowę w tej formie. W procesach, w których Klient musi spotkać się z Agentem, zostanie zaproszony do biura kredytowego lub na spotkanie w innym dogodnym miejscu.

Jak wygląda proces leadów sprzedażowych?

01

Wniosek klienta

Klient na platformie składa wniosek na interesujący go produkt kredytowy oraz podaje swoje dane kontaktowe.

02

Przekazanie leada Agentowi

Kontakt jest rejestrowany w systemie sprzedażowym Helikon i przekazywany do najbliższego Agenta kredytowego.

03

Procesowanie wniosku

Agent kontaktuje się z Klientem w jak najkrótszym czasie i przejmuje dalszą obsługę procesu kredytowego.

04

Finalizacja sprzedaży

Wybór ostatecznej oferty kredytowej przez Klienta i podpisanie wymaganych dokumentów. Uruchomienie oraz wypłata środków.

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

    * Pola wymagane.

    polski fundusz rozwoju