Pamiętając sukces poprzednich edycji projektu „Akademii Helikon” wracamy na sale szkoleniowe w największych miastach Polski, aby tym razem spotkać się z Wami osobiście i razem z przedstawicielami banków oraz firm pożyczkowych podzielić się nie tylko wiedzą produktową, ale też praktycznymi wskazówkami prowadzenia biznesu niezbędnymi dla każdego pośrednika finansowego.

Przygotowaliśmy spotkania w czterech lokalizacjach: w Toruniu, w Warszawie, w Krakowie i w Katowicach. Szkolenia rozpoczynamy o godz. 9.00. W ciągu całego dnia zaplanowaliśmy kilka bloków tematycznych dla wiodących instytucji finansowych. Będzie to doskonała okazja do zdobycia albo uzupełnienia wiedzy, w tym o ciekawe przypadki kredytowe. Zaplanowaliśmy też czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami i zdobywanie nowych kontaktów w czasie przerw pomiędzy blokami szkoleniowymi. Na sam koniec spotkania w każdej lokalizacji czeka na uczestników kolacja, która będzie nie tylko wytchnieniem po intensywnym dniu zdobywania wiedzy, ale też szansą na ciekawe rozmowy w doborowym towarzystwie.

Po przerwie spowodowanej ograniczeniami COVID 19, przyszedł czas na długo oczekiwaną Letnią Akademię Helikon! Spotkania stacjonarne z pewnością dostarczą Agentom świeżej porcji wiedzy i motywacji do zwiększania sprzedaży produktów i usług finansowych.

Jestem przekonany, że nadchodzi dobry czas na to, aby ponownie zaprezentować i omówić produkty finansowe. Startujemy 12 września w Toruniu i kończymy 16 września w Katowicach.

W każdej lokalizacji, po szkoleniu, planujemy kolację grillową, gdzie przy lampce wina będziemy mogli zacieśnić relacje oraz wymienić cenne doświadczenia z branży.

Dariusz Rzepka
Prezes Zarządu Helikon Sp. z o.o.

Szkolenie rozpoczyna się od spotkania z Getin Noble Bank. To bank cieszący się dużym powodzeniem wśród agentów nie tylko ze względu na możliwość samodzielnego procesowania wniosków w systemie FINO, ale też ze względu na atrakcyjną ofertę cenową i wsparcie dla agentów, którego dostarczają niezawodni dyrektorzy regionalni z Marcinem Laskiem na czele.

gnb

Witam Państwa serdecznie.

W ramach Letniej Akademii będziemy mieli przyjemność zaprezentować Państwu, co wyróżnia produkty kredytowe Getin Bank na rynku. Jestem przekonany, że wspólnie spędzony czas, pozwoli na przekazanie świeżej porcji informacji i wiedzy o aktualnej ofercie oraz jej mocnych stronach.

Do zobaczenia!

Marcin Lasek
Getin Noble Bank

Kolejnym bankiem będzie BNP Paribas. W tym banku można procesować kredyty ze stałą stopą procentową w całym okresie kredytowania, co jest bardzo istotne w aktualnej sytuacji gospodarczej, a wszystko to dzieje się przy wsparciu struktur wsparcia sprzedaży w każdym regionie Polski. W tym banku wnioski można procesować nie tylko za pośrednictwem szerokiej sieci oddziałów, ale także za pośrednictwem Procesu Centralnego, który jest powołany do obsługi wniosków kredytowych od pośredników.

Letnia Akademia Helikon będzie dla nas doskonałą okazją, by przedstawić nasz Bank jako solidnego i stabilnego partnera w dzisiejszych, wymagających czasach. Czasach, gdzie posiadanie w ofercie – między innymi – kredytu ze stałą stopą procentową na maksymalne okresy jest ogromnym atutem.

Postaramy się przybliżyć korzyści oferty i procesów w Banku BNP Paribas zarówno te, które kierujemy do pośredników, jak i te, z których korzystają lub mogą skorzystać Klienci.

Piotr Stręczek
BNP Paribas Bank Polska S.A

W tej części szkolenia uczestnicy zapoznają się również z nowościami w procesie sprzedaży AASA. Stałe oprocentowanie, zwiększona kwota pożyczki to dwie najważniejsze zmiany ostatnich tygodni, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek pośredników. Marek Szymański w swoim wystąpieniu opowie nie tylko o tych dwóch atutach oferty.

aasa

Dzień dobry.

W imieniu Aasa Polska serdecznie zapraszam na kompleksowe szkolenie przedstawiające Państwu naszą ofertę produktową oraz łatwość i szybkość złożenia wniosku o pożyczkę. 

Jestem pewny, że ten miły czas przełoży się w bliskiej przyszłości na osiągnięcie kolejnych rekordów sprzedaży.

 Do zobaczenia niebawem!

Marek Szymański
AASA Polska

Po przerwie kawowej wrócimy na salę szkoleniową, aby poznać wszystkie zalety pożyczki w Smartney. Ci, z pośredników, którzy na co dzień pracują z tym produktem wiedzą, że jest to produkt, który nieustannie ewoluuje, a w trakcie szkolenia poznamy wszystkie jego zalety. Wysokie kwoty pożyczki w szybkim procesie, również z możliwością konsolidacji zobowiązań klienta oraz procesy zdalne umożliwiają procesowanie szerokiej grupy klientów. Nowi agenci, którzy nie pracowali jeszcze z tym produktem będą mieli możliwość poznać wszystkie jego cechy, które sprawią, że finansowanie klientów będzie jeszcze prostsze i szybsze!

Smartney

Warto być ze Smartney. Jak hybrydowy produkt pozwala skutecznie pozyskiwać klienta. Przewagi konkurencyjne i nowości w Smartney.

Tomasz Głodowski
Smartney

Następnie na sali szkoleniowej pojawi się Michał Benzel, który opowie o pożyczce w SuperGrosz. Produkt promowany dotychczas na licznych spotkaniach online zostanie dokładnie przedstawiony agentom. A jego zalet nie brakuje! Zdalne procesowanie, wysokie kwoty pożyczki, w tym wysoka kwota na oświadczenie czynią z pożyczki SuperGrosz atrakcyjne źródło finansowania. Do dyspozycji Klientów i Agentów dostępne są także pakiety medyczne stanowiące nieocenioną pomoc dla Klienta.

Drodzy Agenci,

W imieniu AIQlabs/SuperGrosz serdecznie zapraszam na Letnią Akademię Helikon.

Bardzo cieszę się, że po raz kolejny będziemy mogli spotkać się w naszym ulubionym trybie – stacjonarnym, którego osobiście jestem zwolennikiem.

Możecie liczyć na omówienie Waszych bieżących potrzeb, solidną porcję merytorycznych informacji na temat produktu, procesu sprzedaży, nadchodzących zmian – przeplataną  jak zwykle dawką dobrego humoru i pozytywnej energii.

Do zobaczenia na miejscu!

Michał Benzel

AIQLABS/SuperGrosz

Kolejne spotkanie, po przerwie na lunch, to prezentacja pożyczki Lonit. Jest to pożyczka, która jest ceniona przez pośredników finansowych nie tylko dzięki możliwości łączenia dochodów, ale też dzięki licznym ofertom na oświadczenie. Ta instytucja bardzo elastycznie podchodzi do kwestii finansowania klienta biorąc pod uwagę liczne możliwości wydania indywidualnych decyzji.

Lonit

Zapraszam do udziału w szkoleniu oraz do wspólnej rozmowy na temat pożyczki Lonit.
Przeprowadzę Państwa przez proces sprzedaży oraz opowiem o szczegółach, które mogą wpłynąć pozytywnie na procesowanie wniosków.  

Jednocześnie w oparciu o Państwa sugestie i opinie, zainicjuję wybrane kierunki rozwoju oferty,

tak aby w przyszłości produkt Lonit był jeszcze bardziej dopasowany do Klientów oraz do Waszych potrzeb.

Do zobaczenia.

Radosław Dylik
Lonit / Paytree

Kontynuując temat pożyczek pozabankowych kolejne spotkanie będzie dotyczyło produktu TakTo. Oprócz wysokich kwot pożyczek ta instytucja finansuje bardzo szeroki katalog źródeł dochodu Klienta włączając w to również działalność gospodarczą czy działalność rolnicza. W TakTo występuje kilka możliwości procesowania wniosków, które są sporym ułatwieniem dla Agenta: TakTo Eko bez dokumentacji papierowej oraz TakTo Easy umożliwiający zdalne procesowanie wniosków.

Serdecznie zapraszam na spotkania Akademii Helikon.

Będą one nie tylko okazją do zaprezentowania zmian produktowo-procesowych w sprzedaży pożyczek TAKTO Finanse, ale również do podsumowań związanych z 10-leciem działalności naszej spółki.

Leszek Bobruk
Takto Finanse

Na koniec dnia zaplanowaliśmy szkolenie dotyczące najnowszego banku w sieci sprzedaży Helikon. Spotkanie z Dawidem Lupą reprezentującym Raiffeisen Digital Bank będzie okazją do zapoznania się z tym produktem i jego wszystkimi zaletami, którego debiut na polskim rynku był bardzo spektakularny. Kredyt z Raiffeisen Digital Bank cieszy się od kilku miesięcy niesłabnącym zainteresowaniem pośredników finansowych i ich Klientów. Stała rata, 0% prowizji, brak dodatkowych kosztów ubezpieczeń, brak zgody współmałżonka i w 100% proces online to tylko niektóre z zalet kredytu w Raiffeisen Digital Bank, a którego wszystkie atuty zostaną przestawione podczas tego wieńczącego dzień szkoleniowy spotkania.

Dawid z Raiffeisen Digital Bank

Cześć! Zapraszam na szkolenie w ramach Letniej Akademii Helikon, w ramach którego pokażę Wam jak możecie sfinansować klientów na 150 tys. w 15 minut. Tworzymy nową jakość na rynku brokerskim w Polsce, gdzie chcemy być numerem 1 w obszarze kredytów gotówkowych. Na spotkaniu opowiem Wam jak chcemy to osiągnąć przy wykorzystaniu nowych technologii, najszybszego procesu w Polsce oraz wysokich kwot w konkurencyjnej cenie.

Zapraszam!

Dawid Lupa
Raiffeisen Digital Bank

Po tak intensywnym dniu szkolenia i zdobywania wiedzy każdemu z uczestników należy się zasłużona regeneracja! W związku z tym zaplanowaliśmy kolację przy której będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami nie tylko z dnia szkolenia, ale też wymienić się doświadczeniami z tego czasu, który upłynął pomiędzy kolejnymi edycjami Akademii Helikon. Każdy z agentów ma swoje przemyślenia zarówno z okresu pandemii, jak i czasu zmian rynkowych związanych z aktualną sytuacją gospodarczą. Mamy nadzieję, że zaplanowane spotkania będą okazją, aby podzielić się swoimi odczuciami dotyczącymi prowadzenia działalności pośrednika finansowego w obecnym czasie oraz perspektywami na przyszłość.

Do zobaczenia!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Czekamy na Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.