Wspieramy naszych pośredników marketingowo, aby mogli rozwijać swój biznes pośrednictwa finansowego i uzyskiwać coraz większe prowizje ze sprzedaży. W zależności od historii współpracy i jakości współpracy nasi pośrednicy mogą otrzymać:

NA START – pulę bezpłatnych materiałów reklamowych, w skład których wchodzą:

  • Ulotki (format A6, dwustronne).
  • Zrywki (format A5).
  • Plakaty (format 100 x 70 cm).
  • Gadżety dla klientów (kubki, smycze, długopisy i inne).

W toku dalszej współpracy drukowane materiały marketingowe można zamawiać i rozliczać się za nie punktami programu PROFIT. Ponadto materiały reklamowe t.j. ulotki, zrywki, plakaty dostarczane przez firmy pożyczkowe udostępniamy dla naszych Agentów zupełnie za darmo. Wszystkie dostarczane materiały reklamowe są przygotowane w taki sposób, aby promować Wasze placówki. Taka koncepcja wsparcia przekłada się na generowanie większego popytu na oferowane przez nas produkty oraz wzrost sprzedaży realizowany przez współpracującego Agenta. Dostarczane materiały w łatwy sposób można zaopatrzyć w dane kontaktowe współpracującego z Helikon Sp. z o.o. Pośrednika.

Dodatkowo dla STALE WSPÓŁPRACUJĄCYCH – promocyjne akcje SMS-owe z ofertami specjalnymi kierowanymi do klientów z danego terenu. Klient otrzymuje SMS z promocyjną ofertą, którą może zrealizować TYLKO u danego pośrednika. To przekłada się na zwiększenie liczby potencjalnych klientów w placówce oraz większą sprzedaż realizowaną bezpośrednio przez naszego partnera.

Dodatkowo dla AKTYWNYCH I ZAANGAŻOWANYCH we współpracę z Helikon – GENERATOR LEADÓW SPRZEDAŻOWYCH – platforma internetowa ekspresowykredyt.pl, która gromadzi potencjalnych klientów na chwilówki, pożyczki gotówkowe, kredyty bankowe i kredyty dla firm. Klient poszukujący produktu finansowego trafia na stronę ekspresowykredyt.pl, pozostawia dane kontaktowe i po wstępnej weryfikacji telefonicznej jest przekazywany do obsługi pośrednikowi. Najbardziej aktywni i realizujący sprzedaż produktów finansowych przez System Sprzedaży Helikon otrzymują do obsługi klientów!

Dobre produkty, to nie wszystko! Trzeba się nieustannie promować. Zapewniamy wsparcie i sprawdzone narzędzia skutecznej reklamy. Pośrednicy z naszej Sieci je doceniają. Wypróbuj je i TY:

 

[av_button label=’POZNAJ OFERTĘ WSPÓŁPRACY’ icon_select=’yes-right-icon’ icon=’ue832′ font=’entypo-fontello’ link=’manually,/wspolpraca/’ link_target=” size=’x-large’ position=’center’ label_display=” title_attr=” color_options=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ btn_color_bg=’theme-color’ btn_custom_grad_direction=’vertical’ btn_custom_grad_1=’#000000′ btn_custom_grad_2=’#ffffff’ btn_custom_grad_3=” btn_custom_grad_opacity=’0.7′ btn_custom_bg=’#444444′ btn_color_bg_hover=’theme-color-highlight’ btn_custom_bg_hover=’#444444′ btn_color_font=’theme-color’ btn_custom_font=’#ffffff’ btn_color_font_hover=’white’ btn_custom_font_hover=’#ffffff’ border=” border_width=” border_width_sync=’true’ border_color=” border_radius=” border_radius_sync=’true’ box_shadow=” box_shadow_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_color=” hover_opacity=” sonar_effect_effect=” sonar_effect_color=” sonar_effect_duration=’1′ sonar_effect_scale=” sonar_effect_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-ktu2m6kb’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
 

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

    * Pola wymagane.

    polski fundusz rozwoju