Współpraca

Tworzymy rozwiązania przynoszące rezultaty

Bogactwo doświadczeń, ogromnej wiedzy i nieprzeciętne zaangażowanie!

Szukasz sposobu zwiększenia zysków i możliwości rozwoju swojej działalności? Jesteś we właściwym miejscu! Jako broker finansowy posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie, dlatego traktujemy współpracę jako długofalową inwestycję. Do współpracy zapraszamy doradców kredytowych, którzy cechują się zaangażowaniem, determinacją w dążeniu do celu oraz chęcią nauki i rozwoju swojego biznesu. Współpraca z nami jest również doskonałą okazją do poszerzenia swoich umiejętności sprzedażowych, marketingowych, wiedzy produktowej i zastosowania ich w codziennej pracy z klientami. Współpracuj z nami, bądź konkurencyjny i dotrzyj do większego grona nowych klientów!

img1
img2 img3

Nasze działania, to Twoje korzyści!

Wszystkie nasze działania oparte są na współpracy, wsparciu i zaufaniu. Inwestujemy nie tylko w nowe technologie ale głównie w ludzi i nowe sposoby wspólnego działania. Są one niezbędne, żeby budować sieć pośredników kredytowych, w której każdy może być inicjatorem zmian na rzecz wspólnego celu i obopólnych korzyści.

 • Leady sprzedażowe – Wnioskomat.com to platforma służąca do pozyskiwania klientów zainteresowanych otrzymaniem finansowania, a następnie przekazaniu kontaktu w systemie do aktywnego pośrednika kredytowego.
 • Atrakcyjne prowizje i pieniądze na koncie nawet w jeden dzień!
 • Proste i przejrzyste warunki współpracy.
 • Możliwość pozyskania nowych Klientów.
 • Rozszerzenie oferty o dodatkowe i atrakcyjne produkty finansowe.
 • Finansowanie dla szerokiej grupy klientów, zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Produkty sektora bankowego oraz wielu pozabankowych rozwiązań finansowych, jak pożyczki ratalne i online czy chwilówki.
 • Szkolenia dla Ciebie i twoich pracowników w ramach Akademii Helikon.
 • Codzienny kontakt z Zespołem Wsparcia Sprzedaży – Infolinia Helpdek oraz Twój Koordynator prowadzący są do Twojej dyspozycji, gdy potrzebujesz pomocy.
 • Dodatkowe korzyści za aktywną sprzedaż – Program Partnerski „Profit”.

Jak nawiązać z nami współpracę?

Proste warunki

1

Napisz do nas i nawiąż z nami kontakt.

Wypełnij formularz znajdujący się na dole strony. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin. Poznamy się bliżej, omówimy wszystkie warunki współpracy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

2

Podpisz umowę o świadczenie usług pośrednictwa w sprzedaży.

Po podpisaniu umowy automatycznie nadawane są dostępy do wszystkich produktów pozabankowych, natomiast uzyskanie dostępu do produktów bankowych następuje po dodatkowej weryfikacji przez Banki.

3

Poznaj System Sprzedaży Helikon.

Po dopełnieniu formalności otrzymujesz uprawnienia do systemu sprzedaży produktów finansowych, w którym są dostępne wszystkie aktualne oferty.

4

Prowadź swój biznes na najwyższym poziomie!

Poznaj wszystkie korzyści płynące ze współpracy, rozwijaj swoje kompetencje, zdobywaj cenną wiedzę i zarabiaj!

Każdą relację traktujemy indywidualnie. Przekonasz się o tym już w pierwszych dniach współpracy z nami.

Opinie naszych Agentów

Sprzedaż to nie są wyłącznie suche liczby. W sprzedaży najważniejsi są ludzie.

“Podoba mi się sposób w jaki podchodzicie do swoich Agentów i długoterminowe cele, które staracie się osiągnąć swoimi działaniami. Szkolenia produktowe, które organizujecie są naprawdę interesujące i wnoszą wiele do codziennej pracy z klientami. Atrakcyjny system wynagradzania i kompetentni koordynatorzy to kolejne elementy świetnej współpracy. Tak trzymać!”

Bartosz Wojnicki
Bartosz Wojnicki

Balans Finanse

Trójmiasto

“W biznesie cenię sobie profesjonalizm i odpowiedzialność. Taki właśnie jest Helikon. Profesjonalny bo tworzą go ludzie znający się na współpracy z kredytodawcami i pośrednikami kredytowymi. Odpowiedzialny ponieważ współpracuje ze swoimi partnerami w sposób zorganizowany i transparentny. Z Helikonem współpracuje blisko 20 lat. Były to lata różne. Pośrednicy kredytowi doświadczali hossy i bessy. Niezależnie od koniunktury, relacje z Helikonem i jego załogą okazały się trwałe i uczciwe. Helikon nie jest bezduszną korporacją ale rodzinną firmą, która jest solidnym partnerem na różne czasy. Wszystkim pośrednikom kredytowym szukającym satysfakcji biznesowej polecam współpracę z Helikonem.”

Patrycja Kaczorowska
Patrycja Kaczorowska

Centrum Usług Finansowych

Wrocław

“Nasza współpraca z firmą Helikon to pełen profesjonalizm! W codziennych kontaktach bardzo cenimy sobie stały kontakt z infolinią wsparcia, gdyż na bieżąco otrzymujemy konkretne i dokładne informacje niezbędne do procesu kredytowego. Szybka wymiana wiedzy i sprawna organizacja obsługi Agentów są wielkim atutem. Dziękujemy za dotychczasową wieloletnią współpracę!”

Pomorski Kredyt
Pomorski Kredyt

Centrum kredytowe

Grudziądz

“Jestem w branży od 17 lat i w tym czasie wiele się zmieniło. Doceniam to, że Helikon podąża za tymi zmianami, a wręcz wyznacza trendy. W dodatku, jesteście bardzo blisko Pośredników i zawsze można na Was liczyć. Świetne szkolenia, duża gama produktów i rzetelność – to decyduje o wspólnym sukcesie. Polecam współpracę!”

Piotr Głowacki
Piotr Głowacki

PG Finanse

Żory

“Z Helikon współpracuje kilka lat od 2018 roku. Dlaczego bardzo cenię tę relacje? Helikon pomaga swoim pośrednikom rozwijać ich biznesy, oferuje rozwiązania, które odpowiadają potrzebom rynku kredytowego. Koordynator Agnieszka Kłak jest zawsze do dyspozycji i potrafi rozwiązać każdy problem. Helikon również zna się na technologii i oferuje nowoczesne rozwiązania niezbędne w codziennej pracy agenta kredytowego, stale ulepsza swoją ofertę oraz dzieli się przydatną wiedzą. Zdecydowanie polecam!”

Magdalena Stawicka
Magdalena Stawicka

Biuro kredytowe

Brodnica

“Z Helikon współpracuje od 2017 roku. Przez cały ten czas byłem otoczony konkretną profesjonalną opieką ze strony regionalnych kierowników, wsparciem na Infolinii oraz pomocą ze strony Krzysztofa i Dariusza czyli Zarządu Helikon. Współpraca z Helikon to nie tylko sprzedaż i pieniądze, lecz również pomocna dłoń na każdym etapie biznesu. Zawsze mają czas aby podpowiedzieć, poradzić, wskazać odpowiedni kierunek. Podsumowując te lata, stajesz się częścią Helikonowej rodziny, na którą zawsze możesz liczyć. Podziwiam firmę za rozwój technologiczny oraz szybkie reagowanie na zmieniające się warunki otoczenia. Jesteście zawsze o krok przed tym co się wydarzy i macie rozwiązania na to co będzie. Jestem głęboko przekonany, że przed nami jeszcze wiele wspólnych lat wzajemnego rozwoju. Jeżeli szukamy partnera na lata to właśnie takim partnerem jest Helikon. ”

Marcin Śpiewak
Marcin Śpiewak

KONKRET Sp. z o.o.

Ostrołęka

“Dzisiaj , gdy mówię Helikon, mówię Przyjaciele… Z Darkiem i Krzysztofem, czyli prezesami firmy Helikon poznałem się wiele lat temu. W tamtym okresie, kiedy zaczynałem współpracę z nimi, miałem obiekcje do wielu czynników, jakie ma Agent podejmując współpracę z nowym brokerem, czyli czy są firmą godną zaufania, profesjonalną, uczciwą i rzetelną. Po wielu latach świetnej współpracy, niezliczonych wspólnych sukcesach, wygranych konkursach ogólnopolskich, wyjazdach w Polsce i za granicą, z czystym sumieniem polecam ich, jako pośrednik działający prężnie w branży pośrednictwa finansowego. To co ja i wielu innych Agentów ceni w Helikon najbardziej to bezpośredni kontakt z Zarządem, czyli Darkiem i Krzysztofem, pomoc i zaangażowanie Kierownik Agnieszki Kłak na każdym etapie i w każdej sprawie, wsparcie Infolinii, liczne szkolenia oraz prosty i przejrzysty system.”

Dariusz Wentrych
Dariusz Wentrych

Kredyt Studio

Kraków

Każdą relację traktujemy indywidualnie. Przekonasz się o tym już w pierwszych dniach współpracy z nami.

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

kontakt

  * Pola wymagane.

  polski fundusz rozwoju