Masz doświadczenie w branży finansowej wyniesione z banku, instytucji finansowej lub ubezpieczeń? Jesteś zmęczony pracą w korporacji, bez perspektyw na awans i lepsze zarobki? Masz dostęp do potencjalnych klientów na produkty finansowe takie jak pożyczki czy kredyty?

Dołącz do nas i zostań mobilnym pośrednikiem Helikon! Na początku nie potrzebujesz biura, ani nie musisz mieć zarejestrowanej firmy! Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w branży finansowej. Proponujemy atrakcyjne zasady współpracy dla osób fizycznych, które chcą zrobić karierę w finansach lub szukają źródeł dodatkowych dochodów.

Proponujemy:

 • umowę o dzieło,
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia prowizyjnego,
 • wszechstronne przeszkolenie,
 • pakiet materiałów na start,
 • dostęp do szerokiej oferty produktów finansowych,
 • łatwy w obsłudze System Sprzedaży Helikon.

Przestań pracować na kogoś i wykorzystaj swój potencjał! Branża finansowa to jedna z najlepszych branż na świcie – ludzie potrzebowali, potrzebują i będą potrzebować pieniędzy. Pośrednicy zawsze będą mieć klientów! Pożyczki i kredyty to ogromny rynek, gdzie każdy może znaleźć miejsce dla siebie i odnosić sukcesy! Wystarczy, że nawiążesz z nami współpracę i zaangażujesz się w swój rozwój na rynku pośrednictwa finansowego.

Nie czekaj!

Wypełnij poniższy formularz. Nasz koordynator rozwoju sieci skontaktuje się z Tobą w przeciągu 24 godzin i zaproponuje współpracę:

  Imię i nazwisko

  Nazwa Firmy:

  Adres email:

  Telefon:

  Wiadomość / Pytania do Helikon:

  zgadzam sięWyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Helikon Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy w zakresie sprzedaży produktów i usług finansowych.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Helikon Sp. z o.o. skierowanej do mnie informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Helikon Sp. z o.o. podanego przeze mnie numeru telefonu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.