[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-ktu2i2a9′ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]

Masz doświadczenie w branży finansowej wyniesione z banku, instytucji finansowej lub ubezpieczeń? Jesteś zmęczony pracą w korporacji, bez perspektyw na awans i lepsze zarobki? Masz dostęp do potencjalnych klientów na produkty finansowe takie jak pożyczki czy kredyty?

Dołącz do nas i zostań mobilnym pośrednikiem Helikon! Na początku nie potrzebujesz biura, ani nie musisz mieć zarejestrowanej firmy! Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w branży finansowej. Proponujemy atrakcyjne zasady współpracy dla osób fizycznych, które chcą zrobić karierę w finansach lub szukają źródeł dodatkowych dochodów.

Proponujemy:

 • umowę o dzieło,
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia prowizyjnego,
 • wszechstronne przeszkolenie,
 • pakiet materiałów na start,
 • dostęp do szerokiej oferty produktów finansowych,
 • łatwy w obsłudze System Sprzedaży Helikon.

Przestań pracować na kogoś i wykorzystaj swój potencjał! Branża finansowa to jedna z najlepszych branż na świcie – ludzie potrzebowali, potrzebują i będą potrzebować pieniędzy. Pośrednicy zawsze będą mieć klientów! Pożyczki i kredyty to ogromny rynek, gdzie każdy może znaleźć miejsce dla siebie i odnosić sukcesy! Wystarczy, że nawiążesz z nami współpracę i zaangażujesz się w swój rozwój na rynku pośrednictwa finansowego.

Nie czekaj!

Wypełnij poniższy formularz. Nasz koordynator rozwoju sieci skontaktuje się z Tobą w przeciągu 24 godzin i zaproponuje współpracę:

  * Pola wymagane.

  [/av_textblock]

  Kontakt z nami

  Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

  kontakt

   * Pola wymagane.

   polski fundusz rozwoju