Masz doświadczenie w branży finansowej wyniesione z banku, instytucji finansowej lub ubezpieczeń? Jesteś zmęczony pracą w korporacji, bez perspektyw na awans i lepsze zarobki? Masz dostęp do potencjalnych klientów na produkty finansowe takie jak pożyczki czy kredyty?

Dołącz do nas i zostań mobilnym pośrednikiem Helikon! Na początku nie potrzebujesz biura, ani nie musisz mieć zarejestrowanej firmy! Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w branży finansowej. Proponujemy atrakcyjne zasady współpracy dla osób fizycznych, które chcą zrobić karierę w finansach lub szukają źródeł dodatkowych dochodów.

Proponujemy:

 • umowę o dzieło,
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia prowizyjnego,
 • wszechstronne przeszkolenie,
 • pakiet materiałów na start,
 • dostęp do szerokiej oferty produktów finansowych,
 • łatwy w obsłudze System Sprzedaży Helikon.

Przestań pracować na kogoś i wykorzystaj swój potencjał! Branża finansowa to jedna z najlepszych branż na świcie – ludzie potrzebowali, potrzebują i będą potrzebować pieniędzy. Pośrednicy zawsze będą mieć klientów! Pożyczki i kredyty to ogromny rynek, gdzie każdy może znaleźć miejsce dla siebie i odnosić sukcesy! Wystarczy, że nawiążesz z nami współpracę i zaangażujesz się w swój rozwój na rynku pośrednictwa finansowego.

Nie czekaj!

Wypełnij poniższy formularz. Nasz koordynator rozwoju sieci skontaktuje się z Tobą w przeciągu 24 godzin i zaproponuje współpracę:

  Imię i nazwisko

  Nazwa Firmy:

  Adres email:

  Telefon:

  Wiadomość / Pytania do Helikon:

  zgadzam sięPodając w powyższym formularzu swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie przez Helikon Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-706) przy ulicy Nowy Świat 3 będącym Administratorem Danych Osobowych w celu obsługi zapytania/wiadomości. Więcej na temat ochrony danych osobowych znajdziesz tutaj.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helikon Sp. z o.o. w celach marketingowych. Preferowana forma kontaktu:
  Kontakt mailowy
  Kontakt telefoniczny – rozmowa
  Kontakt telefoniczny – SMS