Prowadzisz agencję pośrednictwa finansowego i szukasz wiarygodnego brokera, który pomoże Ci rozwinąć Twój biznes i zwiększyć sprzedaż współpracując na partnerskich zasadach?

Jesteś we właściwym miejscu!

Wypełnij poniższy formularz. Nasz koordynator rozwoju sieci skontaktuje się z Tobą w przeciągu 24 godzin i zaproponuje współpracę:

  Imię i nazwisko

  Nazwa Firmy:

  Adres email:

  Telefon:

  Wiadomość / Pytania do Helikon:

  zgadzam sięWyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Helikon Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy w zakresie sprzedaży produktów i usług finansowych.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Helikon Sp. z o.o. skierowanej do mnie informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Helikon Sp. z o.o. podanego przeze mnie numeru telefonu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.