Zapraszamy serdecznie na WYDARZENIE ROKU BRANŻY FINANSOWEJ – II Konferencję Ogólnopolskiej Sieci Pośrednictwa Finansowego Helikon. W tym roku spotykamy się w dniach 15 – 16 listopada 2014 roku w Hotelu WITYNG*** mieszczącym się w miejscowości Mikorzyn, Ślesin k. Konina.

Poprzednia Konferencja pokazała, że jest to doskonała okazja do spotkania, dyskusji, wymiany poglądów, poszerzenia wiedzy merytorycznej i wymiany praktycznych doświadczeń z zakresu pośrednictwa finansowego.

Zebraliśmy wiele pozytywnych opinii o I Konferencji, co utwierdziło nas w przekonaniu, że tego typu spotkania są potrzebne i mają sens. Ci pośrednicy finansowi, którzy uczestniczyli w  wzeszłym roku w Konferencji wspominają ją z uśmiechem. Podczas serii szkoleń Helikon Akademia zrealizowanych w maju tego roku pytali: kiedy będzie kolejna Konferencja? Gwarantujemy, że w tym roku będzie jeszcze lepiej.

Dla uczestników tegorocznej Konferencji przygotowaliśmy szereg ciekawych wykładów i paneli szkoleniowych, które będą obejmowały swoim zakresem między innymi takie zagadnienia, jak marketing placówek pośredników, rozpoznawanie autentyczności dokumentów kredytowych / pożyczkowych, omówienie ofert produktowych banków i instytucji pozabankowych, nowości w zakresie stosowanych rozwiązań informatycznych wspierających proces współpracy w zakresie sprzedaży produktów finansowych.

Ponadto przewidzieliśmy wystąpienia współpracujących z Helikon Sp. z o.o. przedstawicieli Instytucji Finansowych.

Pierwszy dzień Konferencji zwieńczony zostanie uroczystą Wieczorną Galą z udziałem wszystkich uczestników oraz zaproszonych gości. Jak zwykle wydarzeniu temu towarzyszyć będzie dużo muzyki, humoru oraz dużo dobrej zabawy. Nie może Was tam zabraknąć!

Aby wziąć udział w II Konferencji Ogólnopolskiej Sieci Pośrednictwa Finansowego Helikon wystarczy wypełnić poniższy formularz:

[formularz4]